salutare tuturor.
de curand am intrat in posesia uniu golf 2 din 91, motor de 1.3 injectie.
problema este ca in ture incepe sa sune ceva in bord si clipeste ledul de la ulei...
daca opresc motorul si il pornesc iara nu se mai aude, si se stinge martorul, dar daca turez mai mult se aprinde si suna din nou.
a mai intampinat cineva problema asta?