fiecare face ce vrea cu bunurile lui,nu inteleg de unde atata suparare,esti suparat?cumpara-le pe toate sa nu aiba cine sa le strice...altfel,comentariile de mai sus mi se par patetice!cine are oltcit sa il intretina sa nu ajunga asa,e totusi un fier,fara suflet,daca ar fi fost dacie v-ar fi parut atat de rau ?va spun eu NU asta pentru ca sunteti subiectivi