Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > OLTCIT > Alte discutii Oltcit

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 26-03-08, 09:16   #76
PetricaCBD
Daewoo Driver

Stage 5
 
PetricaCBD's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,899
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[DAEWOO]
Default Re: Oltcit meet 14 martie 2008 Bucuresti

Quote:
Originally Posted by valib View Post
invidie pe ce? pe o masina de show care apare la show-uri cu rugina? Crezi ca vizitatorii de la romexpo nu au remarcat rugina/zgarieturile/carioca de corectat zgarieturi? Oare ce au zis? Uite si cazanul asta....

arata prea bine???
daa....JJS arata PREA BINE, impecabila. Dar PMD... Faptul ca e facuta de cativa ani, nu e o scuza.

Asta e parerea mea, asa cum poate tie sau lui bodyspeed ii place enorm de mult PMD.
frate ce sa zic.....am fost la 4tday si am vazut PMDu...de cat timp e vopsit s-a pastrat bine vopseaua...in ciuda "prostiei" a dusmanilor lui.....si a micilor pete de rugina....ca de are si ea o varsta....in rest masina e ''strong''......iar proprietarul(dany) este super de treaba........nu aceeasi parere am si despre JJS...s-or fii investit bani multi in ea.....dar cand vii la 4tday sa iti tii masina incuiata si cu capota inchisa......stai frate langa ea si lasa omu sa vada ce are masina..ce sa vedem un exterior de masina..pai pe ala in vedem si pe strada...arata ce e si la interior+motor..ca de aia esti la expozitie....nu vrei sa iti vada lumea masina...nu o mai baga la 4tday.....tine-o in parcare cu prelata pe ea......
__________________
mandru posesor de cielo rosu

Last edited by valib; 26-03-08 at 11:03.
PetricaCBD is offline  
Old 26-03-08, 11:22   #77
darck_angel64
Oltcit Driver

Stage 5
 
darck_angel64's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 837
Member of:
[Oltcit]
[DAEWOO]
[SKODA]
Default Re: Oltcit meet 14 martie 2008 Bucuresti

orice masina are micile ei probleme
darck_angel64 is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -