Am facut acet topic deoarece sunt multi care stau cate 6-8 ore ptr. un joc sau film pe trackere publice !
Azi sunt bun si dau parola si nick-ul dupa un tracker din Romania ,
cei din Bucuresti cu net cat de cat bun descarca si cu 10 MB/Sec !
Ca un singur cont putem sa il folosim 1000000000 de persoane !
Nu accept toti user-ii 4Tuning !

Vechime si posturi si desigur várstä !
Adminii , moderatorii , redactorii sa dea PM !
Cei care vor, posteaza aici si le voi da PM cu nick-ul si parola !
O singurä regula , nu dati comenturi la filme , jocuri etc...i-au 1 warn si la al doilea disable...pana acum nu am niciunul !