Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 13-08-08, 12:14   #1
Suzy_01

Stage 2
 
Suzy_01's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25
Member of:
[FORD]
Default Lamborghini Beauty Salon

Locatia: fantanile arteziene din Piata Unirii
https://www.youtube.com/watch?v=rT8oZ96AjJU
Suzy_01 is offline  
Old 13-08-08, 12:16   #2
Dj-78-KBK
Oltcit Driver

Stage 3
 
Dj-78-KBK's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 139
Member of:
[Oltcit]
[Opel]
Default Re: Lamborghini Beauty Salon

))) ha ha ha omg ai lambo si iei apa din fantanile publice )) e asa de ...romanesc )
Dj-78-KBK is offline  
Old 18-08-08, 21:39   #3
synu
4Rally

Stage 4
 
synu's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 267
Member of:
[4Rally]
Default Re: Lamborghini Beauty Salon

loool ai masina de masina si nu te induri sa dai 2 sute de mii sa speli masina )) numai la romani se poate intampla asa ceva !! )) cat timp nu o fi mancata sa isi ia masina ?!!!!
synu is offline  
Old 18-08-08, 22:54   #4
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Lamborghini Beauty Salon

Eu nu inteleg care e faza...
1. Cu ce va ... aia pe voi ca ala isi spala masina din fantani? Pentru cei care nu stiu: in zona respectiva se gaseste loc de parcare f greu. Daca sta in celalalt capat al strazii, mi se pare cam incomod sa se care cu galeata de apa pana la masina.
2. Eu stiam ca munca innobileaza omul. Mie mi-e lene sa imi spal singur masina si ma duc la spalatorie, dar daca el a vrut sa si-o spele singurel, care e problema?


Sunteti buni de ziaristi ...
Mustang is offline  
Old 19-08-08, 03:03   #5
mitza mtb
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,849
Member of:
[4Rally]
Default Re: Lamborghini Beauty Salon

Frate...atata timp cat merge in fitze si sufera ca are bani si isi ia lamborghini...ar fi normal sa sio spele la o spalatorie...sau sa o spele el....dar sa scoata puna un furtun in fata blocului/curtii si so spele....nu sa ia apa din fantani...asta e kiar culmea calicimii....ma rog....fiecare cu parerea lui...
mitza mtb is offline  
Old 19-08-08, 10:12   #6
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Lamborghini Beauty Salon

L-ai vazut mergand pe strada in fente?
Zilele trecute a trecut un Murcielago pe langa mine. La semafor a vazut ca s-a incadrat aiurea si m-a rugat extrem de politicos sa il las si pe el sa schimbe banda.
Dupa 2 ore l-am gasit foarte aproape de casa mea spalandu-si masina - de mana.
Daca sa ai Lamborghini, inseamna sa iti speli masina la spalatorie ... eu ma las de meserie.

Se vede ca nu treci prin Blvd Unirii. Spatiul dintre bloc si parcarea in care se afla masina e imens. Se pot face inca 3 benzi de circulatie. Unde dracu' aduci tu atata furtun ?
Mustang is offline  
Old 26-08-08, 13:07   #7
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Lamborghini Beauty Salon

nu vad nimic rau in ce a facut,bine nu e clar nici cine e ala care o spala,poate fi un amarat care vrea sa castige un ban si spala o masina,sau proprietarul care da jos praful ca vad ca arunca doar apa si dupa o sterge.oricum,daca e proprietarul nota 10 de la mine pentru lipsa fitelor.si la Locic in fata curtii se spala Maybachul si nu spune nimeni nimic...
__________________

My name is Beu...BomBeu!
bmwm5 is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -