Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Reply
 
Thread Tools
Old 26-08-08, 14:42   #31
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo

...am mai mentionat si in alta parte,adevarat ca in legatura cu barbatii,dar,aparent este din ce in ce mai evidenta treaba asta si in lumea celor care nu cuvinta...masculul isi face treaba si poa' sa plece...ca nu mai este mai puternic nici psihic nici fizic sa aiba nevoie femela de el....e nasol,dar asa este.
toata treaba e,ca insecta nu se plinge.
__________________
WARNING!!!I have an attitude,and I know how to use it!
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 26-08-08, 15:05   #32
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo

putem discuta aici numai despre CALUGARITA?va roooooooog!
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 26-08-08, 15:10   #33
lascarica
Super Moderator

Stage 5
 
lascarica's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4,330
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo

Quote:
Originally Posted by bmwm5 View Post
asta mic din poza mea sta de vreo 3 zile lipit de un perete.o fi murit?sau asteapta prada?
Mort nu este,ei oricum asa vaneaza- stand la panda (ba chiar am impresia ca isi modifica usor culoarea in functie de cea a suprafetei si pozitia in functie de textura suprafetei-ex:funze vs iarba vs.crenguta..daca il vei urmari,vei observa ceva-ceva )...directioneaza spre el un gandac dintr-o specie comuna...si nu foarte mare...si vei vedea
Denver..hai sa lasam offtopicul,mai ales ca poate aleks a avut timp sa-si formeze propria parere in decursul experientei de viata a celor 10ani pe care-i are in plus...Ne putem spune fiecare parerea,fara a fi sarcastici sau acizi in replici,mai ales cand dialogam cu un moderator...din respect pentru munca pe care o presetaza,nu de frica penalizarilor sau altceva.
Multumesc.

trixi.....da, ,masculul isi face treaba si poa' sa plece...numai ca in cazul asta de care e vb aici, plecarea se face iesind pe "usa" din dos...mai exact din dosul femelei,dupa ce traverseaza sistemul ei digestiv.......sau in cel mai bun caz,pleaca fara cateva accesorii vestimentare...cum ar fi: cap, picioare,aripi,...si alte mizilicuri d-astea...
__________________
...
un cumul de idei si de concepte, menite sa ne confere identitate, inglobate intr-un pachet avand capacitatea de a le perpetua...
*Ma destind jongland cu propriile-mi ganduri in vasta cultura de amintiri trecute si viitoare*
Gold_Fm - purest form of entertainment music; Romānia Muzical - only music.

Last edited by lascarica; 26-08-08 at 15:13.
lascarica is offline   Reply With Quote
Old 26-08-08, 15:13   #34
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo

e cam la 3 metri de pamant,nu prea am cum sa ajung la el,dar o sa incerc...
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 04-10-08, 17:23   #35
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo

asta a cam facut poc...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Image012.jpg
Views:	176
Size:	347.8 KB
ID:	660677  
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 04-10-08, 18:43   #36
lascarica
Super Moderator

Stage 5
 
lascarica's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4,330
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo

Daca tu ai "ajutat-o"...prevad ca vei deveni premier..deci viitor luminos...
Acum ,mai in serios..nu stiu daca-i semn bun faptul ca am ajuns sa eliminam orice nu este identic cu noi sau orice la un moment dat ar putea sa ne jeneze ......cred ca ar trebui sa ne fie mult mai frica de burtosii sefi de comisii parlamentare,decat de o sarmana gaza...aia ne pot ucide familiile (indirect...sau direct daca sunt implicate in afaceri ce intersecteaza planurile marete de pe mapele investitorilor din spatele dansilor)..pe cand gaza asta ,nu facea decat sa-si duca mai departe specia,incercand pe cat posibil sa nu intersecteze calea vreunui viteaz...dat fiind faptul ca habitatul ei a fost luat tot de noi...direct prin defrisari si mari cartiere "rezidentiale" pe fiece camp (in care curand-10ani, vor locui greierii si sobolanii) ,or indirect prin substante chimice raspandite din aer peste tot ce este vegetatie aproapiata de zonele cultivate sau urbane.
lascarica is offline   Reply With Quote
Old 04-10-08, 20:11   #37
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Wink Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Sunt din ce in ce mai dese in Bucuresti. Chiar ieri am calcat si eu pe una.
Din ce stiu, fiinta asta se imperecheaza cu masculul, dupa care il omoara. Ma insel?

hahah sunteti nebuni cand am vazut titlul topicului m-am gandit la prostii )

cat despre calugarita .. mai sunt si cazuri cand masculul scapa ...

stiti bancul cu magicienii )

asa .. cum ziceam ... uneori mai si scapa masculul
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline   Reply With Quote
Old 05-10-08, 00:55   #38
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo

Quote:
Originally Posted by lascarica View Post
Daca tu ai "ajutat-o"...prevad ca vei deveni premier..deci viitor luminos...
nu. nu sunt idiot sa omor ce nu ma deranjeaza. asa am vazut-o pe jos...
singurul mod in care as omora-o ar fi sa ma trezesc cu una pe mine atunci nu mai tin cont)
oricum cine a omorat-o a fost un idiot, pentru ca pot sa fac pariu ca nu-l deranja cu nimic

apropo, lascarica, eu cred ca singurul lucru care deosebeste omul de animal in afara de mersul biped e faptul ca omul ucide si din placere
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 05-10-08, 01:03   #39
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo

Quote:
Originally Posted by amphetamine View Post
fiv-ar scarboseniile le-as borsi pe toate... dar tinand cont ca e o specie protejata si pe cale de disparitie (nu ca as duce eu lipsa astora cum as duce lipsa unui animal, dar unora le pasa) ma abtin... asta in cazul in care nu ma trezesc cu una in camera, ca parchet se transforma
idem arata a killer
Quote:
Originally Posted by Psycho View Post
hahah sunteti nebuni cand am vazut titlul topicului m-am gandit la prostii )
me too =))
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 05-10-08, 02:12   #40
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo

Si eu mam gandit tot la ceva pooorn ) saraca insecta din ultima poza...oricum...sa ma trezesc cu una din asta pe ceafa ii frec o palma de o ia mama naibii In rest...nu ma cunosti...nu te cunosc..
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 16-03-09, 09:53   #41
driver_xs

Stage 5
 
driver_xs's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 616
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo

apare din cauza climatului tot mai bland. fete bisericesti sunt peste tot, si aici in deva calci vara pe ele
driver_xs is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -