Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo :D (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/87343-fete-bisericesti-noaptea-strazi-preacuviincioasa-poza-surprinsa-dinamo.html)

lascarica 13-08-08 03:48

fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo :D
 
2 Attachment(s)
D-ale bisericii ...:lol:
Scuze calitatea,facute noaptea cu telefonul ....nu ma gandeam sa intalnesc asa ceva in mijlocul bucurestiului...:)

http://www.iop.krakow.pl/pckz/opis.asp?id=26&je=en
http://www.salvaeco.org/insecte/page..._religiosa.php

bmwm5 13-08-08 08:07

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
aveam asa ceva acum 2 ani la servici,undeva pe calea grivitei.de unde a aparut nu stiu

Mustang 13-08-08 08:30

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
Sunt din ce in ce mai dese in Bucuresti. Chiar ieri am calcat si eu pe una.
Din ce stiu, fiinta asta se imperecheaza cu masculul, dupa care il omoara. Ma insel?

bmwm5 13-08-08 08:46

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
il mananca de viu

trafy-vr6 13-08-08 09:58

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
tipic femeilor :)))) sorry de offtopic:D

bmwm5 13-08-08 10:24

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
nu am mai scris asta,dar asa am gandit si eu :D

lascarica 13-08-08 12:46

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
:)..sunt foarte feroce si foarte inteligente(pt o insecta..si F. pe deasupra...=))...scuze,glumeam cu partea usor misogina:D)
In alta ordine de idei, TRAFY, te rog sa incadrezi semnatura in trei randuri scrise (+eventual imagine de maxim 500x100). Sunt oameni care au mai multe articole decat tine la vanzare...daca fiecare si-ar pune in semnatura cate 8-20randuri,CUM ar arata un topic in care ar posta respectivii?!...Creezi un precedent periculos insa am preferat sa-ti spun in loc sa ti-o sterg direct...deci ia masuri,fa-o rezonabila ! Multumesc,

denver 13-08-08 13:20

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
era de asteptat de la o femeie :)) , din pacate nu-i o gluma , este o realitate cel putin in general cam asa se intampla :P

metal-militia 14-08-08 01:04

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
eu credeam ca ai surprins vreo maicuta pe stadion :lol::lol:

DaViD TL 14-08-08 01:27

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
Quote:

Originally Posted by metal-militia (Post 1695197)
eu credeam ca ai surprins vreo maicuta pe stadion :lol::lol:

stand la un havana cu un bax de peroni langa ea :lol:

Daniel_Toa 14-08-08 09:59

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
Dupa ce femela se imperecheaza cu mascului, aceasta ii mananca capul :) ( capul de sus ) .

Cristy65 14-08-08 16:52

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
deci ii mananca nu?
si daca ii dai o palma zbiara si se bate de pamant, dar de ar avea putere,femeia-om (:lol:) ne-ar manca de vii.

mihai88 15-08-08 14:29

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
si cam prin ce zone isi lasa odraslele,intuneric,racoare,etc....
io am gasit 1 in casa si stau la etaju 1...

22VIN 15-08-08 14:34

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
sa nu puna dracu pe vreuna de-asta sa o gasesc in casa...

bmwm5 15-08-08 14:38

Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
 
ar fi ceva sa o pui in insectar...nu sunt prea des intalnite


All times are GMT +2. The time now is 16:00.

- Copyright 2026 4Tuning