![]() |
fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo :D
2 Attachment(s)
D-ale bisericii ...:lol:
Scuze calitatea,facute noaptea cu telefonul ....nu ma gandeam sa intalnesc asa ceva in mijlocul bucurestiului...:) http://www.iop.krakow.pl/pckz/opis.asp?id=26&je=en http://www.salvaeco.org/insecte/page..._religiosa.php |
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
aveam asa ceva acum 2 ani la servici,undeva pe calea grivitei.de unde a aparut nu stiu
|
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
Sunt din ce in ce mai dese in Bucuresti. Chiar ieri am calcat si eu pe una.
Din ce stiu, fiinta asta se imperecheaza cu masculul, dupa care il omoara. Ma insel? |
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
il mananca de viu
|
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
tipic femeilor :)))) sorry de offtopic:D
|
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
nu am mai scris asta,dar asa am gandit si eu :D
|
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
:)..sunt foarte feroce si foarte inteligente(pt o insecta..si F. pe deasupra...=))...scuze,glumeam cu partea usor misogina:D)
In alta ordine de idei, TRAFY, te rog sa incadrezi semnatura in trei randuri scrise (+eventual imagine de maxim 500x100). Sunt oameni care au mai multe articole decat tine la vanzare...daca fiecare si-ar pune in semnatura cate 8-20randuri,CUM ar arata un topic in care ar posta respectivii?!...Creezi un precedent periculos insa am preferat sa-ti spun in loc sa ti-o sterg direct...deci ia masuri,fa-o rezonabila ! Multumesc, |
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
era de asteptat de la o femeie :)) , din pacate nu-i o gluma , este o realitate cel putin in general cam asa se intampla :P
|
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
eu credeam ca ai surprins vreo maicuta pe stadion :lol::lol:
|
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
Quote:
|
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
Dupa ce femela se imperecheaza cu mascului, aceasta ii mananca capul :) ( capul de sus ) .
|
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
deci ii mananca nu?
si daca ii dai o palma zbiara si se bate de pamant, dar de ar avea putere,femeia-om (:lol:) ne-ar manca de vii. |
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
si cam prin ce zone isi lasa odraslele,intuneric,racoare,etc....
io am gasit 1 in casa si stau la etaju 1... |
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
sa nu puna dracu pe vreuna de-asta sa o gasesc in casa...
|
Re: fete bisericesti noaptea pe strazi-preacuviincioasa din poza,surprinsa la dinamo
ar fi ceva sa o pui in insectar...nu sunt prea des intalnite
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:00. |
- Copyright 2026 4Tuning