Buna ziua
M-am gandit ca poate pe acest forum mai sunt oameni care canta la acest minunat instrument. Eu sunt incepator cant din iarna si sincer m-am indragostit de o chitra acustica de la HORA Reghin facut in 2005 si am corzi d'addrio.
Acum orice sugestie un site cu taburi sau lecti tot ce se poate despre chitara (trick-uri) sau poate aveti filmutele cu voi la chitara
Respect