Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Reply
 
Thread Tools
Old 01-01-22, 23:47   #1
todhiere

Stock
 
Join Date: Mar 2014
Posts: 1
Default Un inceput modest, multa munca...

... si planuri mari.

Cam asta ar descrie succint canalul meu de youtube.

Este o initiativa individuala si originala:

https://www.youtube.com/channel/UC8s...M9vLN2xAySKEgg

In momentul de fata am urmatoarele teluri:

- sa fiu vocea pasionatului auto est-european, care poate are teluri si vise, dar ii vine greu sa si le implineasca

- definirea identitatii proprie din perspectiva pasionatului auto si a culturii auto din tara noastra

- demolarea preconceptiilor din spatiul automotive romanesc; stiu, sunt multe (nemtestile "e" cele mai bune masini, Dizal ca consuma putin, eu imi aduc masini de "afara", eu ma pricep cel mai bine... etc.)

Tot ce am evidentiat mai sus reprezinta o munca de aproximativ 550 ore desfasurata pe o perioada de 16 luni.

Astept cu interes parerile si recomandarile voastre, dar cel mai tare m-ar interesa comment-uri pe canal si o discutie elevata cu propuneri si diferite perspective.



Apreciez incurajarile, dar parerile generale sunt pe cat de inofensive, pe atat de sterile.

Poate unul dintre voi se incumeta si la o colaborare.

Da, stiu, am mult de lucru la filmare, . Bugetul si experienta le dezvolt pe parcurs.
todhiere is offline   Reply With Quote
Old 17-01-22, 21:47   #2
todhiere

Stock
 
Join Date: Mar 2014
Posts: 1
Default Re: Un inceput modest, multa munca...

Nimeni din zona Bihor / Satu Mare / Arad etc. nu e interesat sa isi lase masina filmata?

Nu o luati ca pe un review ad literam. Se ia un youtuber racan, adica eu , i se da in mana o masina de pasionat, sau diferita de restul celor ce le gasim pe strazi, astfel sa pot transmite in lumea larga ce inseamna sa fii pasionat si proprietar de masini in Romania, cu bune dar si cu rele.

Nu caut masini extravagante. De exemplu, mi-ar place sa fac o serie cu toate "coreencele" vandute pe la noi: Cielo, Espero, Nubira, Leganza, Tico, Matiz, Damas etc.

Mi-ar place un Oltcit functional, chiar daca nu ar avea ITP, doar sa il pot plimba 2-3 sute de metri.
todhiere is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -