Quote:
Originally Posted by dmo.mihai
am trecut a 12-a .. in fine va zic asta ca sa aflati acum cat timp... eram intr`a 8-a ..umblam mereu pe la sala d net...nu aveam net acasa...stateam si cu baieti mai mari k mine si mai mici...intr`o zii vine un tov de`al unui prieten de`al meu si din vb in vb acesta i`a aratat un site unde bagai numarul d mashina si ti`o gasea prin satelit...am tinut minte ceva vreme acel site dar sincer acum as vrea sa`l mai stiu dar nu mi`l mai amintesc...v`am zis asta pt k poate unul dintre voi il stie...sper spunetzimi`l si mie dak stiti...bafta
|
Vezi cum te exprimi ca iese o abureala idioata.
Omule, tu introduceai numarul de inmatriculare care era cautat in o baza de date disponibila pe internet. Nu prin satelit. Poate conexiunea era prin antena parabolica