Mii de scuze , totusi cred ca am procedat corect , am facut topic , ca sa lasam doar poze pe topicul facut de Mc-Mate , congratz Florica , esti un om fericit
Trecand peste pozele de la Mc Mate
Ajungem la pozele puse de Ford V6
Esti NEBUN !!!!!!!!!!

mai multe o sa-ti zic cand n vdm live