Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Discutii Despre Pozele De La Revelion 2004-2005 (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/3143-discutii-pozele-revelion-2004-2005-a.html)

EvLSant0S 03-01-05 22:53

Discutii Despre Pozele De La Revelion 2004-2005
 
Mii de scuze , totusi cred ca am procedat corect , am facut topic , ca sa lasam doar poze pe topicul facut de Mc-Mate , congratz Florica , esti un om fericit :D


Trecand peste pozele de la Mc Mate

Ajungem la pozele puse de Ford V6


Esti NEBUN !!!!!!!!!! :D mai multe o sa-ti zic cand n vdm live :) :)

MC Mate 03-01-05 23:00

Eu zic k e aiurea.K lumea vede pozele acolo si acolo isi spun parerile.Asa k... ma rog.Pe mine nu ma deranjeaza :D

Bogdan_16v 03-01-05 23:09

Domnu presedinte a trecut la materializarea gang-bang-ului odata cu noul an? :lol: Frumos, felicitari...

Ford_V6 03-01-05 23:27

BAI VOI OBSERVATI IN POZA CU SGM-U CA ASTA INCEPE SA CHELEASCA . . . .SA MOR IO DE NU LA 30 DE ANI E CHEL :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

EvLSant0S 04-01-05 02:59

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Ford_V6\"
BAI VOI OBSERVATI IN POZA CU SGM-U CA ASTA INCEPE SA CHELEASCA . . . .SA MOR IO DE NU LA 30 DE ANI E CHEL :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ASA SI ??? nu tzi se pare normal ? la ce plecare de pe loc are masina aia , pana mea si paru i se duce dreaq daca mai face 10 curse il strigam BECuletZ , asa ca , ai grija Robert :D Cursele DAUNEAZA GRAV sanatatii :D

Da`.... degeaba ne facem noi griji el e TITUS STEEL frate.... :) :) : )ce caterinca....

maibunu 04-01-05 17:35

IMI PARE RAU DAR NU VOR APAREA POZE DE LA REVELIONUL MEU DEOARECE IN ACELE POZE FRATERNIZEAZA MAI MULTE CLUBURI!!!!!

Bytzu 05-01-05 07:58

numai pentru cunoscatori ( in ale pozelor) ...VA URMA.....TOPIC NOUUUUU!

cu niste papusele superbe, asta cu okazia investirii mele in noua functie de OFFFIcial PImP!

chiar ca o sa-i cada si firele din cap care le mai are Sgmului! :twisted:

Ford_V6 05-01-05 09:58

Sambata facem iar bairam asa ca . . . . watch out . . . . . :shock: :shock:


All times are GMT +2. The time now is 18:08.

- Copyright 2026 4Tuning