Am incercat o metoda mai dulce de a face o masina in miniatura,nu stiu cat de mult mi-a reusit,dar fiind prima incercare sa zicem ca rezultatul e multumitor.Data viitoare o sa tin cont de ceea ce am invatat din prima experienta (cateva ustensile speciale ar fi de ajutor si materiale mai profi) si o sa iasa mai bine,sper

E destul de dificil sa dai forma dorita pastei de zahar pe o suprafata mica,dar merita incercat