![]() |
O macheta mai dulce:D (Lamborghini din chec)
5 Attachment(s)
Am incercat o metoda mai dulce de a face o masina in miniatura,nu stiu cat de mult mi-a reusit,dar fiind prima incercare sa zicem ca rezultatul e multumitor.Data viitoare o sa tin cont de ceea ce am invatat din prima experienta (cateva ustensile speciale ar fi de ajutor si materiale mai profi) si o sa iasa mai bine,sper:D E destul de dificil sa dai forma dorita pastei de zahar pe o suprafata mica,dar merita incercat:)
|
Re: O macheta mai dulce:D (Lamborghini din chec)
E foarte dragut ce ai facut. Din ce e facuta culoarea ?
|
Re: O macheta mai dulce:D (Lamborghini din chec)
Quote:
Dintr-o prostie de colorant alimentar:P...in poza se vede destul de ok culoarea,insa in realitate nu era asa...data viitoare o sa folosesc un colorant de calitate:) |
Re: O macheta mai dulce:D (Lamborghini din chec)
sal
in cat timp lai facut:)? |
Re: O macheta mai dulce:D (Lamborghini din chec)
Quote:
|
Re: O macheta mai dulce:D (Lamborghini din chec)
te-ai uitat pera mult pe TLC :)
interesant oricum |
Re: O macheta mai dulce:D (Lamborghini din chec)
foarte dragutz...sunt curios cum "aluneca":))
|
Re: O macheta mai dulce:D (Lamborghini din chec)
Daca vede mama thread.ul asta o sa mor :))) Ca daca o sa cer la 18 ani Lamborghini o sa ma astept la ce o sa primesc :))))))) !
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:51. |
- Copyright 2026 4Tuning