Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [FullSpeed Racing]
bravo Eryka ca ai deschis topicul.. Doar e ziua Romaniei si nu ar fi mers sa discutam la mesaje tampite si inutile despre asta :P
La multi Ani Tuturor Romanilor si sa aveti parte de multe impliniri!