Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   La Multi Ani Romania!!! (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/2756-ani-romania.html)

Eryka 30-11-04 18:30

La Multi Ani Romania!!!
 
:lol: :lol: :lol: Maine e ZIUA ROMANIEI!!!!


La Multi Ani tuturor romanilor.. din Romania sau din strainatate!!! :peace:


frumoasa tara Romania... pacat ce e stricata de romani!

tng 30-11-04 18:36

Nu cred ca era necesar sa faci un new topic pt aceasta sarbatoare mai ales ca e trecatoare..intra bine si la \"mesaje tampite,inutile...\"

...LA MULTI ANI tuturor romanilor. :peace:

DJ10BOD 30-11-04 22:53

si cam devreme :))
Dar de ce nu tng... lasa k vine si la anu'... :)

MMihai 30-11-04 23:02

bravo Eryka ca ai deschis topicul.. Doar e ziua Romaniei si nu ar fi mers sa discutam la mesaje tampite si inutile despre asta :P
La multi Ani Tuturor Romanilor si sa aveti parte de multe impliniri!

IS 18 BOG 01-12-04 08:19

LA MULTI ANI ROMANIEI !
si sa dea domnu sa scapam de baronii PSD-isti .... VOTATI CU BA-SEXU' !!!!!!!!!

EvLSant0S 01-12-04 08:54

frumoasa tzara , pacat ca unii oameni din ea o strica...

polifem 01-12-04 10:12

La multZi ani in CE? ...

iar \"subjugatZi\" de nishte hotZi imputZitZi ... ??? asta vretZi ???


in jumatate de ora la TNB ... poate punem de o revolutZie!!!! :D

Eryka 01-12-04 10:22

piu... as veni si eu s-o pun de'o revolutie... dar mi-e lene sa ma duc singura :lol: :lol: :lol: :lol:

CeReS 01-12-04 11:55

vin eu cu tine daca vi sa ma iei :lol: :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 11:20.

- Copyright 2026 4Tuning