![]() |
La Multi Ani Romania!!!
:lol: :lol: :lol: Maine e ZIUA ROMANIEI!!!!
La Multi Ani tuturor romanilor.. din Romania sau din strainatate!!! :peace: frumoasa tara Romania... pacat ce e stricata de romani! |
Nu cred ca era necesar sa faci un new topic pt aceasta sarbatoare mai ales ca e trecatoare..intra bine si la \"mesaje tampite,inutile...\"
...LA MULTI ANI tuturor romanilor. :peace: |
si cam devreme :))
Dar de ce nu tng... lasa k vine si la anu'... :) |
bravo Eryka ca ai deschis topicul.. Doar e ziua Romaniei si nu ar fi mers sa discutam la mesaje tampite si inutile despre asta :P
La multi Ani Tuturor Romanilor si sa aveti parte de multe impliniri! |
LA MULTI ANI ROMANIEI !
si sa dea domnu sa scapam de baronii PSD-isti .... VOTATI CU BA-SEXU' !!!!!!!!! |
frumoasa tzara , pacat ca unii oameni din ea o strica...
|
La multZi ani in CE? ...
iar \"subjugatZi\" de nishte hotZi imputZitZi ... ??? asta vretZi ??? in jumatate de ora la TNB ... poate punem de o revolutZie!!!! :D |
piu... as veni si eu s-o pun de'o revolutie... dar mi-e lene sa ma duc singura :lol: :lol: :lol: :lol:
|
vin eu cu tine daca vi sa ma iei :lol: :lol: :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:20. |
- Copyright 2026 4Tuning