Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Reply
 
Thread Tools
Old 15-12-04, 22:07   #1
iasi_drifter

Stage 5
 
iasi_drifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 792
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Vom avea oare ca prim ministru un pilot de curse? :)

Ce parere aveti de faptul ca e pe cale sa iasa prim-ministru Calin Popescu Tariceanu, care a concurat ca pilot in nenumarate randuri in Campionatul National de Raliuri pe Citroen Saxo, ba din cate tin minte a facut cel putin un sezon complet si a participat si in VTM. Mi-aduc aminte ca s-a tinut o cursa odata pe un circuit pe aeroport si a participat si la aia. Ce implicatii credeti ca ar putea avea asupra sporturilor cu motor din Romania faptul ca e pe cale sa iasa prim ministru un impatimit al masinilor si al curselor?
iasi_drifter is offline   Reply With Quote
Old 15-12-04, 22:15   #2
Singurelu

Stage 1
 
Singurelu's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 12
Default

Mai Jtii...Ne Face Tuning Mocaa la C&C...Mai Jtii Curse Saptamana de saptamana Mai Jtii....VTM`uri mai mijto.... !!!
Singurelu is offline   Reply With Quote
Old 15-12-04, 22:18   #3
xxdadixx
BMW Driver

Stage 5
 
xxdadixx's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 6,368
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[BMW]
Default

Daca ar face asa ceva si prin HD le-as cere scuze ca nu i-am votat!
xxdadixx is offline   Reply With Quote
Old 15-12-04, 23:21   #4
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default



Imi da si mie cineva o mana ca sa pot sa ma ridic de jos ?

iasi_drifter: mesaju' asta reprezinta punctul culminant al carierei tale pe forumul 4tuning.

De unde scoti frate asemenea ineptii ?

Arata-mi si mie o poza cu CPT la volan, sau imbracat in combinezon, sau arata-mi si mie un clasament oficial care sa contina numele lui CPT, sau o lista cu pilotii inscrisi la cursa respectiva, care sa contina numele lui CPT.

iasi_drifter: ia-te cu DonHacker de mana si... faceti-va cruce
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 15-12-04, 23:28   #5
Bogdan_16v
Guest
 
Posts: n/a
Default

Eu stiu doar ca a fost presedintele APIA, nu si pilot...oricum, ce legatura are sula cu prefectura?
  Reply With Quote
Old 15-12-04, 23:39   #6
iasi_drifter

Stage 5
 
iasi_drifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 792
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

bai Gabi cel care vorbeste tampenii esti tu pt. ca faci asta fara sa te informezi.
inainte sa afirmi ceva mai intai de exemplu da macar un amarat de search pe Google
De ex:
\"calin popescu tariceanu\" vtm
sau
\"Calin Popescu Tariceanu\" \"Citroen Saxo\"
sau
\"Calin Popescu Tariceanu\" raliuri

Tu crezi ca n-am ce face sa inventez povesti din astea sau ce?

marcheaza site-ul asta la favorite: www.google.com
s-ar putea sa mai ai nevoie de el.

Uite si linkul din care reiese ca a concurat in VTM:
http://www.autoshow.ro/motorsport/ar...article_id=156

si da, l-am vazut cu ochii mei la televizor concurand in raliuri sau VTM. Asta se intampla prin '98-99 cred dar sigur a concurat si sunt la fel de sigur ca a concurat si pe circuit o data.
iasi_drifter is offline   Reply With Quote
Old 16-12-04, 00:06   #7
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Scuzele de rigoare Am dat-o in bara !
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 22-12-04, 13:27   #8
iasi_drifter

Stage 5
 
iasi_drifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 792
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

e ok Gabi
Acum e oficial: CPT e prim ministru
iasi_drifter is offline   Reply With Quote
Old 23-12-04, 00:29   #9
Bogdan_16v
Guest
 
Posts: n/a
Default

Inca nu, tb sa treaca de investitura parlamentului. Oricum, parerea mea e ca CPT si prim ministru=baba si mitraliera. Ce experienta ii confera dreptul de a fi pe o pozitie cu atatea responsabilitati? Dpd vd economic, social, etc...
  Reply With Quote
Old 23-12-04, 04:20   #10
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

pt gabi:
te rog sa intelegi ca cea mai buna idee nu este cea care iti vine instant

simpla recunostere a greselii nu e intotdeauna suficienta
trebuie ca asta sa impiedice repetitia ei

daca s-a mai repetat pana acum sa pui mana pe taste fara sa .... te aduni, te rog sa nu o mai faci de acum

si ai toata prietenia noastra, si in plus, un mare aport de apreciere
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 23-12-04, 04:23   #11
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

PT GABI
sa nu intelegi gresit
dar pozitia ta obliga
asa ca trebuie sa fii mai...
\"relaxat\"
in interventiile tale
TE ROG !
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 29-12-04, 19:21   #12
DonHacker

Stage 4
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 289
Default :)

Imi da si mie cineva o mana ca sa pot sa ma ridic de jos ?

iasi_drifter: mesaju' asta reprezinta punctul culminant al carierei tale pe forumul 4tuning.

De unde scoti frate asemenea ineptii ?

iasi_drifter: ia-te cu DonHacker de mana si... faceti-va cruce

GabiNSL

Nu vreau sa fiu iarasi banat,dar ce ai tu cu mine ? Te dai mare cand vb cu mine,imi vb de sus,de parca eu as fi un nimeni..Masoara-ti fortele cu cei de varsta ta,nu cu mine.
Dovada a culturii lui GabiNSL :


se`
<`Gabi>ce razi ma ?
pai mai bine rad decat sa plang..
Hristos s-a nascut \"ma\"
<`Gabi>lol
<`Gabi>mai bine taci,altfel zbori la fel de rapid cum ai venit
ce irascibil esti \"mai\"


Concluziile le trageti voi.
P.S.Dialog de pe mIRC,canalul #4tuning.
DonHacker is offline   Reply With Quote
Old 29-12-04, 19:29   #13
DonHacker

Stage 4
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 289
Default :)

Tariceanu are o motocicleta in valoare de 12.000 de euro,cu care pana acum se plimba prin Bucuresti.A fost odata un reportaj pe PROTV referitor la tema asta...Speram sa conduca Guvernul la fel de bine cum conduce motocicleta :P
DonHacker is offline   Reply With Quote
Old 29-12-04, 20:25   #14
MMihai

Stage 5
 
MMihai's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,796
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[FullSpeed Racing]
Default

tare gagiu .. are motor poate asa o sa mediatizeze astia mai mult, alta influenta nu vad care ar fi.. doar nu-ti modifica tariceanu masina :P
MMihai is offline   Reply With Quote
Old 29-12-04, 20:25   #15
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Gratzian: am inteles

DonHacter: asa cum tu, pe forum, ti-ai permis sa insulti lumea, asa si eu, pe mIRC, mi-am rezervat dreptul de-a te insulta pe tine. Si... ai bunu' simt si pune logu' asa cum este, nu cum il modifici tu dar... deh, ai si tu doar 13 ani, la ce sa ma astept ?

Dovada a culturii mele ? Baiatu', eu, cu \"cultura\" mea, am facut cate ceva pana acum, pe cand tu, cu a ta, m-as mira sa fi decojit o portocala. O sa-mi spui \"pai da, dar eu am 13 ani!\". Ai 13 ani? Stai in banca ta si vorbeste doar atunci cand te duce bibilica. Dovada ca ai scris ceva aiurea, intr-un topic in care nu-si are locul. Ai ceva impotriva mea? Jump to ARENA, \"my friend\", adu fapte care sa-ti argumenteze pornirea, iar eu, si nu numai eu, o sa aduc argumente FORTE impotriva ta.

Te sarut... pe gingii
Gabi is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -