![]() |
Vom avea oare ca prim ministru un pilot de curse? :)
Ce parere aveti de faptul ca e pe cale sa iasa prim-ministru Calin Popescu Tariceanu, care a concurat ca pilot in nenumarate randuri in Campionatul National de Raliuri pe Citroen Saxo, ba din cate tin minte a facut cel putin un sezon complet si a participat si in VTM. Mi-aduc aminte ca s-a tinut o cursa odata pe un circuit pe aeroport si a participat si la aia. Ce implicatii credeti ca ar putea avea asupra sporturilor cu motor din Romania faptul ca e pe cale sa iasa prim ministru un impatimit al masinilor si al curselor? :)
|
:dance: :peace: :dance: :peace: :dance: :peace: :dance: :peace: :dance: :peace: Mai Jtii...Ne Face Tuning Mocaa la C&C...Mai Jtii Curse Saptamana de saptamana :dance: :peace: :dance: :peace: :dance: :peace: :dance: :peace: Mai Jtii....VTM`uri mai mijto.... :dance: :peace: :dance: :peace: :dance: :peace: !!!
|
Daca ar face asa ceva si prin HD le-as cere scuze ca nu i-am votat!
|
:lol:
Imi da si mie cineva o mana ca sa pot sa ma ridic de jos ? iasi_drifter: mesaju' asta reprezinta punctul culminant al carierei tale pe forumul 4tuning. De unde scoti frate asemenea ineptii ? :lol: Arata-mi si mie o poza cu CPT la volan, sau imbracat in combinezon, sau arata-mi si mie un clasament oficial care sa contina numele lui CPT, sau o lista cu pilotii inscrisi la cursa respectiva, care sa contina numele lui CPT. iasi_drifter: ia-te cu DonHacker de mana si... faceti-va cruce :lol: |
Eu stiu doar ca a fost presedintele APIA, nu si pilot...oricum, ce legatura are sula cu prefectura? :?
|
bai Gabi cel care vorbeste tampenii esti tu pt. ca faci asta fara sa te informezi.
inainte sa afirmi ceva mai intai de exemplu da macar un amarat de search pe Google De ex: \"calin popescu tariceanu\" vtm sau \"Calin Popescu Tariceanu\" \"Citroen Saxo\" sau \"Calin Popescu Tariceanu\" raliuri Tu crezi ca n-am ce face sa inventez povesti din astea sau ce? marcheaza site-ul asta la favorite: www.google.com s-ar putea sa mai ai nevoie de el. Uite si linkul din care reiese ca a concurat in VTM: http://www.autoshow.ro/motorsport/ar...article_id=156 si da, l-am vazut cu ochii mei la televizor concurand in raliuri sau VTM. Asta se intampla prin '98-99 cred dar sigur a concurat si sunt la fel de sigur ca a concurat si pe circuit o data. |
Scuzele de rigoare :oops: Am dat-o in bara !
|
e ok Gabi
Acum e oficial: CPT e prim ministru :) |
Inca nu, tb sa treaca de investitura parlamentului. Oricum, parerea mea e ca CPT si prim ministru=baba si mitraliera. Ce experienta ii confera dreptul de a fi pe o pozitie cu atatea responsabilitati? Dpd vd economic, social, etc...
|
pt gabi:
te rog sa intelegi ca cea mai buna idee nu este cea care iti vine instant simpla recunostere a greselii nu e intotdeauna suficienta trebuie ca asta sa impiedice repetitia ei daca s-a mai repetat pana acum sa pui mana pe taste fara sa .... te aduni, te rog sa nu o mai faci de acum si ai toata prietenia noastra, si in plus, un mare aport de apreciere |
PT GABI
sa nu intelegi gresit dar pozitia ta obliga asa ca trebuie sa fii mai... \"relaxat\" in interventiile tale TE ROG ! |
:)
Imi da si mie cineva o mana ca sa pot sa ma ridic de jos ?
iasi_drifter: mesaju' asta reprezinta punctul culminant al carierei tale pe forumul 4tuning. De unde scoti frate asemenea ineptii ? iasi_drifter: ia-te cu DonHacker de mana si... faceti-va cruce GabiNSL Nu vreau sa fiu iarasi banat,dar ce ai tu cu mine ? Te dai mare cand vb cu mine,imi vb de sus,de parca eu as fi un nimeni..Masoara-ti fortele cu cei de varsta ta,nu cu mine. Dovada a culturii lui GabiNSL : <DonHacker>se` :) <`Gabi>ce razi ma ? <DonHacker>pai mai bine rad decat sa plang.. <DonHacker>Hristos s-a nascut \"ma\" <`Gabi>lol <`Gabi>mai bine taci,altfel zbori la fel de rapid cum ai venit <DonHacker>ce irascibil esti \"mai\" Concluziile le trageti voi. P.S.Dialog de pe mIRC,canalul #4tuning. |
:)
Tariceanu are o motocicleta in valoare de 12.000 de euro,cu care pana acum se plimba prin Bucuresti.A fost odata un reportaj pe PROTV referitor la tema asta...Speram sa conduca Guvernul la fel de bine cum conduce motocicleta :P
|
tare gagiu .. are motor :D poate asa o sa mediatizeze astia mai mult, alta influenta nu vad care ar fi.. :roll: doar nu-ti modifica tariceanu masina :P
|
Gratzian: am inteles :oops:
DonHacter: asa cum tu, pe forum, ti-ai permis sa insulti lumea, asa si eu, pe mIRC, mi-am rezervat dreptul de-a te insulta pe tine. Si... ai bunu' simt si pune logu' asa cum este, nu cum il modifici tu :lol: dar... deh, ai si tu doar 13 ani, la ce sa ma astept ?:lol: Dovada a culturii mele ? Baiatu', eu, cu \"cultura\" mea, am facut cate ceva pana acum, pe cand tu, cu a ta, m-as mira sa fi decojit o portocala. O sa-mi spui \"pai da, dar eu am 13 ani!\". Ai 13 ani? Stai in banca ta si vorbeste doar atunci cand te duce bibilica. Dovada ca ai scris ceva aiurea, intr-un topic in care nu-si are locul. Ai ceva impotriva mea? Jump to ARENA, \"my friend\", adu fapte care sa-ti argumenteze pornirea, iar eu, si nu numai eu, o sa aduc argumente FORTE impotriva ta. Te sarut... pe gingii :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 04:46. |
- Copyright 2026 4Tuning