Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Reply
 
Thread Tools
Old 15-03-11, 21:58   #1
djbyte

Stage 2
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 43
Exclamation Agresiune in trafic/geam spart

Sa va spun peste ce cretin am dat azi.La sensul giratoriu de pe DN1 de la Billa un dobitoc parcat cu o duba a incercat sa intre in trafic in timp ce eu deja eram in sensul giratoriu si cu o ambulanta pe banda 2.Evident sa opresc nu era o varianta(masini in spate) asa ca nu l-am lasat sa intre!
La semafor la kaufland tzaranul s-a dat jos din masina, mi-a spart geamul la masina si mi-a carat vre-o 2 pumni!Asa ca aveti mare grija peste ce dobitoci dati in trafic.eu maine ma duc la Medico-legal sa-mi iau certificat , si sper sa ii iau aluia si banii care ii fac copii lui!!!
CJ 17 BSG daca il vedeti in trafic salutati-l din partea mea.
djbyte is offline   Reply With Quote
Old 16-03-11, 10:49   #2
WooKezZ

Stage 4
 
Join Date: May 2009
Posts: 188
Default Re: Agresiune in trafic/geam spart

din pacate si eu am dat de unul din astia,cu un spurcat de BMW 316 rosu nu mai stiu nr de inmatriculare. mergeam la Kaufland si eram in sens semnalizand si el ca un dobitoc in intrat in sesns fara sai pese ca eu sunt acolo,a franat brusc si a iesit din masina ridicand mainile de parca eu am fost cel care a gresit,i`am aratat mu.e si am plecat tare....
WooKezZ is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -