![]() |
Agresiune in trafic/geam spart
Sa va spun peste ce cretin am dat azi.La sensul giratoriu de pe DN1 de la Billa un dobitoc parcat cu o duba a incercat sa intre in trafic in timp ce eu deja eram in sensul giratoriu si cu o ambulanta pe banda 2.Evident sa opresc nu era o varianta(masini in spate) asa ca nu l-am lasat sa intre!
La semafor la kaufland tzaranul s-a dat jos din masina, mi-a spart geamul la masina si mi-a carat vre-o 2 pumni!Asa ca aveti mare grija peste ce dobitoci dati in trafic.eu maine ma duc la Medico-legal sa-mi iau certificat , si sper sa ii iau aluia si banii care ii fac copii lui!!! CJ 17 BSG daca il vedeti in trafic salutati-l din partea mea. |
Re: Agresiune in trafic/geam spart
din pacate si eu am dat de unul din astia,cu un spurcat de BMW 316 rosu nu mai stiu nr de inmatriculare. mergeam la Kaufland si eram in sens semnalizand si el ca un dobitoc in intrat in sesns fara sai pese ca eu sunt acolo,a franat brusc si a iesit din masina ridicand mainile de parca eu am fost cel care a gresit,i`am aratat mu.e :oops:si am plecat tare....
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:22. |
- Copyright 2026 4Tuning