Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 04-01-07, 15:15   #1
BH 07 MDF

Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,812
Member of:
[VW]
[SKODA]
[Toyota]
[2 Roti]
Default Help me!Yahoo sucks !

Azi dimineata cand sa intru pe messenger..*****iu useru,scriu passu ... pac ... imi da eroare,cica nu am introdus corecte datele.Buun,le mai introduc odata...am zis..m-am grabit dreaq..mno ... mai bag odata id/pass ...iara eroare ... iara am gresit passu si parola ... deja zic... bag p$#a mi-a schimbat care parola.Intru la e-mail,scriu acolo...id/pass ...imi apare ca Id-ul nu mai este valid...a fost sters pentru inactivitate !!! ... Intr-adevar ...nu am intrat pe mail..de vreo cateva luni ..dar pe messenger in fiecare zi !!! Zic bun..mno ata ete...dupa ce am injurat bine ... si dupa ce completez acolo formalaru la Sign in ... cica userul este luat ...incearca altceva (eu am scris userul vechi) ... Deci mi-au sters userul..si acuma nu mai pot sa fac cu numele vechi ???sau l-o fi luat careva deja ???
Si inca o problema mare ...
pana la urma mi-am facut alt user ...
si mi-au trimis vreo 3-4 listele lor de messenger ... am bagat vreo 2 liste ...la a-3-a a inceput sa-mi dea eroare ... 'Your request to add a contact has taken longer than expected to complete.The operation may have succeeded.Please check your Messenger List later.' !!! acuma orice id bag ...imi da eroarea asta !!!
Ma poate ajuta cineva ? ... Nu mai pot baga pe nimeni in lista ...

p.s.apropo,cei care au avut vechiul id (donhackerwithvanilla) ... poa' sa-l stearga ... BH07MDF is the new one
__________________
?
BH 07 MDF is offline  
Old 04-01-07, 15:38   #2
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Help me!Yahoo sucks !

Daca ai pus botu la ceva de genu "cum sa afli parola pe yahoo" sau ceva de genu ia-ti adio....Daca nu gandeste-te ce cine mai are acces ca calculatorul tau sau POATE (sper sa nu fii genul meu care uita tot la betie) alcoolul a facut o mare prostie....(spun asta din propria experienta-un id pierdut pt totdeauna)
__________________
I rise and u FALL!!!
dexter_20 is offline  
Old 04-01-07, 15:49   #3
BH 07 MDF

Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,812
Member of:
[VW]
[SKODA]
[Toyota]
[2 Roti]
Default Re: Help me!Yahoo sucks !

Quote:
Originally Posted by dexter_20 View Post
Daca ai pus botu la ceva de genu "cum sa afli parola pe yahoo" sau ceva de genu ia-ti adio....Daca nu gandeste-te ce cine mai are acces ca calculatorul tau sau POATE (sper sa nu fii genul meu care uita tot la betie) alcoolul a facut o mare prostie....(spun asta din propria experienta-un id pierdut pt totdeauna)
NU,nu am pus botu la asa ceva ... sa fim seriosi ... alea's faze de copii la gradinita ...
La calculatorul meu nu mai are nimeni acces,si asa ...nu bifez niciodata Remember my ID&password ...Si faza cu alcoolul,nop nici vorba ... Si nici nu am fost nici la ceva internet club ...de cativa ani buni ... !!
BH 07 MDF is offline  
Old 04-01-07, 15:58   #4
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Help me!Yahoo sucks !

Mai incearca vechiul id. Poate aveai caps lock On sau plm.....dusmani hackeri nu cred ca ai...
dexter_20 is offline  
Old 04-01-07, 16:25   #5
zarisk

Stage 3
 
zarisk's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 108
Default Re: Help me!Yahoo sucks !

Quote:
Originally Posted by BH 07 MDF View Post
Azi dimineata cand sa intru pe messenger..*****iu useru,scriu passu ... pac ... imi da eroare,cica nu am introdus corecte datele.Buun,le mai introduc odata...am zis..m-am grabit dreaq..mno ... mai bag odata id/pass ...iara eroare ... iara am gresit passu si parola ... deja zic... bag p$#a mi-a schimbat care parola.Intru la e-mail,scriu acolo...id/pass ...imi apare ca Id-ul nu mai este valid...a fost sters pentru inactivitate !!! ... Intr-adevar ...nu am intrat pe mail..de vreo cateva luni ..dar pe messenger in fiecare zi !!! Zic bun..mno ata ete...dupa ce am injurat bine ... si dupa ce completez acolo formalaru la Sign in ... cica userul este luat ...incearca altceva (eu am scris userul vechi) ... Deci mi-au sters userul..si acuma nu mai pot sa fac cu numele vechi ???sau l-o fi luat careva deja ???
Si inca o problema mare ...
pana la urma mi-am facut alt user ...
si mi-au trimis vreo 3-4 listele lor de messenger ... am bagat vreo 2 liste ...la a-3-a a inceput sa-mi dea eroare ... 'Your request to add a contact has taken longer than expected to complete.The operation may have succeeded.Please check your Messenger List later.' !!! acuma orice id bag ...imi da eroarea asta !!!
Ma poate ajuta cineva ? ... Nu mai pot baga pe nimeni in lista ...

p.s.apropo,cei care au avut vechiul id (donhackerwithvanilla) ... poa' sa-l stearga ... BH07MDF is the new one
pey asa am patzit si eu cu vechiul id,dar diferenta era k intram si pe mail in fiecare zi.....e aiurea....da' asta e
zarisk is offline  
Old 04-01-07, 16:28   #6
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Help me!Yahoo sucks !

nu cred... este imposibil daca ti-ai folosit mailul sa iti fie sters... adica tu nu ai hi5 nu primesti mesaje aberante de la ringo si bingo si sfingo ca sa intrii sa le stergi? adica nu cred ca se poate sa iti dispara contul doar asa... sigur ceva s-a intamplat in cel mai rau caz ti l-a furat careva... incearca trimite un mail la yahoo sau ceva si spunele situatia poate reusesti ceva bafta...

a si in legatura cu listele de mess vezi daca nu ai trecut peste 300 de contacte ca atuncea nu te mai lasa sa adaugi nimic.. bafta
RA_2fast4u is offline  
Old 04-01-07, 16:35   #7
BH 07 MDF

Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,812
Member of:
[VW]
[SKODA]
[Toyota]
[2 Roti]
Default Re: Help me!Yahoo sucks !

Quote:
Originally Posted by RA_2fast4u View Post
nu cred... este imposibil daca ti-ai folosit mailul sa iti fie sters... adica tu nu ai hi5 nu primesti mesaje aberante de la ringo si bingo si sfingo ca sa intrii sa le stergi? adica nu cred ca se poate sa iti dispara contul doar asa... sigur ceva s-a intamplat in cel mai rau caz ti l-a furat careva... incearca trimite un mail la yahoo sau ceva si spunele situatia poate reusesti ceva bafta...

a si in legatura cu listele de mess vezi daca nu ai trecut peste 300 de contacte ca atuncea nu te mai lasa sa adaugi nimic.. bafta
Nup...nu am trecut de 300 ...abia am 100 si ceva ...
BH 07 MDF is offline  
Old 04-01-07, 16:50   #8
zarisk

Stage 3
 
zarisk's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 108
Default Re: Help me!Yahoo sucks !

Quote:
Originally Posted by RA_2fast4u View Post
nu cred... este imposibil daca ti-ai folosit mailul sa iti fie sters... adica tu nu ai hi5 nu primesti mesaje aberante de la ringo si bingo si sfingo ca sa intrii sa le stergi? adica nu cred ca se poate sa iti dispara contul doar asa... sigur ceva s-a intamplat in cel mai rau caz ti l-a furat careva... incearca trimite un mail la yahoo sau ceva si spunele situatia poate reusesti ceva bafta...

a si in legatura cu listele de mess vezi daca nu ai trecut peste 300 de contacte ca atuncea nu te mai lasa sa adaugi nimic.. bafta
pey contu de pe hi5 mere cu adresa d mail veche....nu mai inteleg nik
zarisk is offline  
Old 05-01-07, 16:57   #9
Leul

Stage 5
 
Leul's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 524
Default Re: Help me!Yahoo sucks !

Trimite mail la yahoo sau fati alt id ... ce binei sa ai 3 adrese de mail
Leul is offline  
Old 05-01-07, 17:37   #10
sKija

Stage 4
 
sKija's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 174
Default Re: Help me!Yahoo sucks !

ai FOST LA VRUN PRIETEN DUPA CE SI SA STRIKAT SI AI INCERCAT SA VEZI DACA ITI MERGE ?!
sKija is offline  
Old 05-01-07, 21:04   #11
BH 07 MDF

Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,812
Member of:
[VW]
[SKODA]
[Toyota]
[2 Roti]
Default Re: Help me!Yahoo sucks !

Quote:
Originally Posted by sKija View Post
ai FOST LA VRUN PRIETEN DUPA CE SI SA STRIKAT SI AI INCERCAT SA VEZI DACA ITI MERGE ?!
NU ... buna idee ...
BH 07 MDF is offline  
Old 05-01-07, 21:12   #12
zarisk

Stage 3
 
zarisk's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 108
Default Re: Help me!Yahoo sucks !

Quote:
Originally Posted by sKija View Post
ai FOST LA VRUN PRIETEN DUPA CE SI SA STRIKAT SI AI INCERCAT SA VEZI DACA ITI MERGE ?!
eu am fost si tot nu a mers...asta e
zarisk is offline  
Old 05-01-07, 22:25   #13
Adytzu_JerrY

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,037
Member of:
[Opel]
Default Re: Help me!Yahoo sucks !

dak nu intri pe mail 2 luni parca ...atunci ti-l sterge yahoo pt inactivitate....altfel nu are cum
Adytzu_JerrY is offline  
Old 06-01-07, 13:27   #14
zarisk

Stage 3
 
zarisk's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 108
Default Re: Help me!Yahoo sucks !

intram zilnic sau la 2 zile.......si crede-ma k se poate.nuj cum draq da' se poate.e fapt real...
zarisk is offline  
Old 12-01-07, 18:13   #15
sKija

Stage 4
 
sKija's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 174
Default Re: Help me!Yahoo sucks !

Sau ai intrat pe vrun site dasta aiurit si te-ai inregistrat ? si ti-ai pus id sau ai primit vrun mail cudat !?!
sKija is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -