Hello everybody,
Am si eu o nelamurire.Este vorba despre o masina cumparata si inmatriculata in Romania,proprietarul momentan e cu tot cu masina intr una din tarile din UE.Ideea e ca proprietarul masinii vrea sa o trimita in tara,dar nu o poate aduce personal,asa ca o v-a aduce altcineva.Cu tot cu acte cu tot ce e necesar.Intrebarea mea e ...persoana care v-a aduce masina in tara si care nu e proprietarul masinii,trebuie sa aibe o procura speciala?Stie careva?
PS:Va rog frumos sa imi raspundeti cat de curand