Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

View Poll Results: Pe cine votati?
Traian \"Iepurasul\" Basescu 27 55.10%
Adrian \"Bombonel\" Nastase 12 24.49%
Corneliu Vadim Tudor 5 10.20%
Petre \"Gat scurt\" Roman 0 0%
Altul 1 2.04%
Nu votez 4 8.16%
Voters: 49. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 09-11-04, 08:42   #61
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Bah, decat sa fiu furat si sa fie furatzi totzi romanii grupa mare, decat sa vad muritori de foame ca si pana acum, prefer sa vad turme de cisterne in miezul noptzii trecand sub nasul meu.

Ti-am zis: dintre 2 rele alegi pe cel mai putzin rau.
Hondarul is offline   Reply With Quote
Old 09-11-04, 09:03   #62
MaF|OtU
Midnight Racers Member

Stage 4
 
MaF|OtU's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 217
Member of:
[Midnight Racers]
Default

Da votat eu nici nu pot sa votez pentru ca nu am varsta necesara da oricum daca as putea vota nu as aavea pe cine sa votez ... toti fura , toti zic ca fac ceva pentru romania asata ... da nu se face nimic .. ei zic ca se fac case .. locuinte pentru cetateni .. da se fac fiecare creste in avere cu o vila doua ..ce nu s-au facut case .. asta e .. nu avem ce sa facem alegem ce credem si noi .. doar sa nu speram ca daca alegm pe unul dintre ei acel ales va schimba ceva in romania ... eu asa cred
De votat cand oi avea varsta necesara o sa votez ca e dreptul meu .. poate pana atunci o sa se mai schimbe lucrurile ... sa speram
__________________
MaF|OtU is offline   Reply With Quote
Old 09-11-04, 11:49   #63
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Discutia despre \"Eu cu cine votez?\" am purtat-o si cu niste prieteni, acum 2 zile.

Eu sunt TOTAL IMPOTRIVA PSD & Nastase. Au furat ca ultimii milogi in anii in care au fost la guvernare. Macar de-ar fi facut precum haiducii (luam de la bogati si dam la saraci)

Nu trebuie sa votezi cu candidatul X pentru ca mami si tati au pile la el. Trebuie sa votezi luand in calcul posibilitatile pe care ti le ofera viitorul acum si posibilitatile pe care ti le-ar putea oferi viitorul dupa alegerile din 28 noiembrie.

Eu voi vota Traian Basescu, pentru ca vreau o schimbare. Nu am de unde sa stiu daca, intradevar, Basescu va face schimbarea si la robinetele quvetelor va curge lapte si miere, dar nici nu pot fi sigur ca va fura la fel ca predecesorii. E un risc, dar, zic eu, un risc pe care ni-l putem asuma.

Hai sa mergem la vot, in numar cat mai mare si sa alegem candidatul care ne-ar putea reprezenta cat mai bine!

Numai bine!
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 09-11-04, 12:08   #64
Bogdan_16v
Guest
 
Posts: n/a
Default

Daca ar vedea Basescu topicul asta, ne-ar da liber la curse...
  Reply With Quote
Old 09-11-04, 12:24   #65
B 68 VLD

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,882
Default

Quote:
Nu trebuie sa votezi cu candidatul X pentru ca mami si tati au pile la el
Nuuuuuuuu ?!

Quote:
Eu votez pe Bombonel pt ca au ai mei pile in PSD si i-ar ajuta daca ar iesi Adrian Nastase.
Vad ca toti ati crezut ce-am scris mai sus!

Basescu chiar daca iese presedinte o sa aiba tot psd-ul impotriva lui si chiar daca o sa vrea sa faca lucruri bune pt tara nu stiu cat o sa reuseasca din cauza acestei piedici.
B 68 VLD is offline   Reply With Quote
Old 11-11-04, 13:25   #66
Hazbulatov

Stage 4
 
Hazbulatov's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 181
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Bogdan_16v\"
Daca ar vedea Basescu topicul asta, ne-ar da liber la curse...

Liber ca liber dar va ganditzi poate face drumurile ca in germania sau alta tara de afara sa se poata pune coditza la spoilaru din fatza si poate face si o pista BELEA
__________________
I said no to drugs but they whouldn't listen.
Hazbulatov is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -