Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

View Poll Results: Pe cine votati?
Traian \"Iepurasul\" Basescu 27 55.10%
Adrian \"Bombonel\" Nastase 12 24.49%
Corneliu Vadim Tudor 5 10.20%
Petre \"Gat scurt\" Roman 0 0%
Altul 1 2.04%
Nu votez 4 8.16%
Voters: 49. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 24-09-04, 18:53   #1
MMihai

Stage 5
 
MMihai's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,796
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[FullSpeed Racing]
Default Pe cine votati pentru cea mai inalta functie in stat?

sa vedem un sondaj....
MMihai is offline   Reply With Quote
Old 24-09-04, 23:03   #2
R-NOS15

Stage 5
 
R-NOS15's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 458
Default

vadim?

mdea.. cum sa nu... ce gluma buna...

nu e tara dusa de rapa deja... or what?
R-NOS15 is offline   Reply With Quote
Old 24-09-04, 23:33   #3
amadeus_and
Honda Driver

Stage 5
 
amadeus_and's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 730
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
[Honda]
Default

Lia Roberts tocmai a renuntat la candidatura, asa ca ar trebui scoasa din poll...
amadeus_and is offline   Reply With Quote
Old 25-09-04, 08:39   #4
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

frate io nu votez ... sincer indiferent pe cine votam tot rau o sa o ducem ... toti sunt pushi pe furat ...
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 25-09-04, 23:53   #5
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Am modificat chestionarul, pentru a o \"extrage\" pe tanti Lia de acolo...

Si ca sa revin la subject, il sustin pe Psycho in ce-a zis si anume, nici eu nu voi vota, in cazul asta (chiar daca pana acum mi-am exprimat alegerea de 3 ori - la Constitutie 1 data si la alegerile locale de 2 ori), pentru ca, indiferent, cine vine la putere va incepe sa fure.

1. Vadim, daca vine la putere (slabe sanse), omoara toti ungurii si se alege prafu' de \"armonia\" in care traim cu ei.

2. Nastase e deja obisnuit cu \"arta furtului\" din \"averea\" romanului de rand, iar daca va castiga presedentia, va deveni mult mai avid...

3. Stolo e deja fosila. In 4 ani, e dus. Glumeam... Cu politica a la PNL... pe **** mergem...

4. Chiar eram curios ce-ar fi facut tanti Lia...

Parerea mea proprie si personala(TNos - sunt plagiator, stiu :P).
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 26-09-04, 09:06   #6
MMihai

Stage 5
 
MMihai's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,796
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[FullSpeed Racing]
Default

Vadim daca vine nu omoara nici un ungur stati linistiti, are el grija de alte probleme majore cum ar fi sa-i ia la intrebari pe astia de unde au averile...
MMihai is offline   Reply With Quote
Old 26-09-04, 09:16   #7
amadeus_and
Honda Driver

Stage 5
 
amadeus_and's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 730
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
[Honda]
Default

Vadim e dezechilibrat mintal, si daca ajunge in fruntea statului, ajumgem mai rau ca irakienii,,,razboi civil...etc... Iar de banii altora nu duce el grija, totul e imagine si vorbe goale...
Nastase daca prinde si functia de presedinte, va continua sa acopere cu si mai mare forta pesedereii, si vom ajunge chiar in sapa de lemn pana in 2007, dupa care plecam cu totii in alte tari, iar la noi se fac hoteluri si parcuri de distractii unde au fost orasele...
Stolojan e, dupa cum a spus Gabi mai sus, deja fosila, iar autoritatea pe care o are in partid e foarte slaba, si daca in partid nu poate sa-i puna la punct, va dati seama ca presedinte, ca o sa faca fiecare ce-l taie capul...
Dinpunctul meu de vedere nu avem pe cine sa votam pentru prima pozitie in stat...
Astept cu mare nerabdare votul uninominal, si dupa aia discutam...
__________________
amadeus_and is offline   Reply With Quote
Old 26-09-04, 09:34   #8
MMihai

Stage 5
 
MMihai's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,796
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[FullSpeed Racing]
Default

Sigur ca nimeni nu este perfect dar cand vezi atatea nereguli care se intampla si te afecteaza la fiecare pas cum poti sa nu il votezi pe Vadim. Pana la urma omul acesta are doctoratul in sociologie iar daca-l auzi ce citate da zici ca nu e adevarat. Intradevar are si el anumite parti proaste ca orice om, dar dintre toti cei care candideaza ar fi cel mai rasarit
MMihai is offline   Reply With Quote
Old 26-09-04, 11:55   #9
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
Old 26-09-04, 14:50   #10
Bogdan_16v
Guest
 
Posts: n/a
Default

Vadim...ca vreau sa-i vad pe toti pushi la zid si executati...ca asha a zis ca face...
  Reply With Quote
Old 26-09-04, 15:18   #11
CataNOS

Stage 5
 
CataNOS's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 1,376
Default

Probabil vi se pare ca in Cuba democratia e in floare
CataNOS is offline   Reply With Quote
Old 27-09-04, 14:36   #12
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Cuba? LOL!

Pentru oricare-am opta noi, tot Nastase va iesi presedinte. Sunt in stare sa fac pariu cu toti de pe forum, inca de pe acum...
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 27-09-04, 15:11   #13
200SX
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
200SX's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,015
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

balarie curata
200SX is offline   Reply With Quote
Old 27-09-04, 16:25   #14
MMihai

Stage 5
 
MMihai's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,796
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[FullSpeed Racing]
Default

Cele mai mari sanse binenteles ca le are Nastase. Deschizi televizorul pe TVR1 auzi PSD, Nastase dai pe PRO TV auzi Nastase PSD mai te uiti la stiri pe Antena 1 la fel. pai cu 3 televiziuni cum sa nu iasa? iti intra in cap de tot TVR este de stat si doar nu canta decat cum zice PSD-u, PRO Tv-ul e ingropat in datorii aceeasi poveste si ajungem la alinanta dintre partidul stat si partidul televiziune (Voiculescu, PUR cu Antena 1)
MMihai is offline   Reply With Quote
Old 27-09-04, 17:15   #15
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

stiti care e problema indiferent de care ajunge acolo sus ... nu il va interesa .. ce mancam .. cum traim .. si restu ... sa zicem k pe deoparte sunt deacord cu vadim si cu .. ala de la cluj .. cu funar .. pai cum frate .. mergi in harghita .. in cluj si ceri o paine si zice vanzatoarea .. nentudom ... pai sa nu o batzi ( asa am facut io cu 5 nebuni ) .. asa ... sau ... vor universitate la noi .. pai sa facem si noi la ei .. nuh ... vrei limba maghiara in administratie ..la mine ... ok .. bagi si tuh la tine ... asa k aici sunt deacoord ... pe dealta parte sunt deacord .. cu plutonu` de executzie de pe lia manoliu ... sa bubuie tziganii .... legile sunt facute sa te scaveasca .. ash vrea sa schimb ceva .. dar .. sunt prea mik ... si degeaba .. e vorbe ... e destul frate ... gata cu suferintza ... ( la familia ) ... eh .. asa k ... uite`te la viatza ta ... uite`te la viatza mea ... ca lumea a ajuns in sl0b*z pe marte si noi traim k in 1907 ...


deci in concluzie .. imi pare rau ... k o spun asta dar nu america e tzara tuturor posibilitatzilor .. ROMANIA e .. aici daca ai bani potzi sa`tzi faci orice .. sa faci orice sa cumperi pe oricine ... daca ai bani .. cumperi si politzia .. aici e fiecare pentru el ... nimik nu se va schimba ... toti sunt cenzuratzi ... toti sunt inchisi ptr k se exprima liber ... vezi parazitzii .. vezi .. mafia ..


respekt tuturor care traiesk .. si SUPRAVIETZUIESK in aceasta tzara .. keep it up ...





iar am baut apa la caine
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -