teoretic trebuie sa ai insotitor
taxa de care ziceam mai sus se plateste la firma X,si iti baga pe gat o stewardesa ,care cica ar fi insotitoarea ta

eu prima data cand am iesit din tara,merg la ghiseu dau biletu,nestiind ca trebuie sa arata actele de la notar,sta ala se uita,dupa 30 de sec scoate perla- pai nu te pot lasa sa pleci

)) ii arat foile, si aia a fost ,calatorie placuta