Ce parere aveti despre masinile care apar in videoclipurile formatiilor din Romania?
Pana acum, doar un singur videoclip mi-a placut, d.p.d.v. al masinilor: La Familia cu UZZI - Vorbe. Mi s-a parut destul de realist, pentru ca evidentia viata de cartier, masinile nu erau de zeci sau sute de mii de $ sau euro, etc. + N & D in formula noua, la melodia Nu ma lasa. Masinile nu sunt chiar asa extravagante.
De cealalta parte, in categoria \"Aberatii\", pot sa o includ pe Delia ( ex. N & D ), despre care se aude ca a folosit Mertzu' lu' Nicu Gheara, Cristina, care a folosit masinile lu' 'nea Tiriac, mai e o gagica care a abordat stilul etno ( se pare ca toata lumea a luat-o razna cu stilu' asta de muzica ), dar nu mai retin cum o cheama. Ea canta despre \"badea\" si \"mandruta\" si sta cocotata pe Jaguar si alte masini de lux. That sux.
Voi ce parere aveti?