Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Reply
 
Thread Tools
Old 30-03-10, 22:01   #1
_Cox_
Shine Club Member

Stage 5
 
_Cox_'s Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,337
Member of:
[Virtual Tuning]
[4Rally]
[2 Roti]
[Street 4 Cars]
[Shine Club]
[Street Vision]
Default Probleme cu abonamentul 4tuning(forum)

De ceva timp nu mai primesc e-mail din acele thearduri unde am postat eu ... am verificat eu si este bifat sa-mi trimita e-mail daca se posteaza intru-n theatd unde am postat si eu.Ce pot face?? va rog frumos
_Cox_ is offline   Reply With Quote
Old 30-03-10, 22:23   #2
werwceul

Stage 5
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,323
Default Re: Probleme cu abonamentul 4tuning(forum)

eu nu stiu cum sa scap de ele si tu le vrei pe mail?
werwceul is offline   Reply With Quote
Old 31-03-10, 09:08   #3
_Cox_
Shine Club Member

Stage 5
 
_Cox_'s Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,337
Member of:
[Virtual Tuning]
[4Rally]
[2 Roti]
[Street 4 Cars]
[Shine Club]
[Street Vision]
Default Re: Probleme cu abonamentul 4tuning(forum)

) poi inainte primeam mail de la therduri acuma trebuie sa intru pe mereu in acele therduri sa sa vad daca a mai postat cate cineva este un pic ca incomod
_Cox_ is offline   Reply With Quote
Old 31-03-10, 09:32   #4
andreimp3

Stage 5
 
andreimp3's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 567
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Probleme cu abonamentul 4tuning(forum)

si eu am aceasta problema... oare de la ce sa fie?
am sters si din cele citite si tot nu merge...
dar nu are cum sa fie din cauza spatiului
__________________
Mitsubishi Colt 1.1
andreimp3 is offline   Reply With Quote
Old 31-03-10, 21:00   #5
_Cox_
Shine Club Member

Stage 5
 
_Cox_'s Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,337
Member of:
[Virtual Tuning]
[4Rally]
[2 Roti]
[Street 4 Cars]
[Shine Club]
[Street Vision]
Default Re: Probleme cu abonamentul 4tuning(forum)

Quote:
Originally Posted by andreimp3 View Post
si eu am aceasta problema... oare de la ce sa fie?
am sters si din cele citite si tot nu merge...
dar nu are cum sa fie din cauza spatiului
nu cred ca este din cauza spatiului .. dar nu-mi pot da seama ce este ca m-am uitat la setari la abonament si este bifat sa primesc mail.I-mi este sa nu-mi fi facut ceva vreun admin "prieten"
_Cox_ is offline   Reply With Quote
Old 31-03-10, 21:39   #6
Cozmescu-Alin
REDACTOR 4TUNING

Stage 5
 
Cozmescu-Alin's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,467
Member of:
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Rally]
Default Re: Probleme cu abonamentul 4tuning(forum)

Deci cand postezi undeva.si iti raspunde cineva acolo,intri pe cont si dai user CP si aici iti apar automat toate locurile unde s-a postat ceva nou.Better and simple than mail.
Cozmescu-Alin is offline   Reply With Quote
Old 31-03-10, 21:56   #7
_Cox_
Shine Club Member

Stage 5
 
_Cox_'s Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,337
Member of:
[Virtual Tuning]
[4Rally]
[2 Roti]
[Street 4 Cars]
[Shine Club]
[Street Vision]
Default Re: Probleme cu abonamentul 4tuning(forum)

Quote:
Originally Posted by Emin3m View Post
Deci cand postezi undeva.si iti raspunde cineva acolo,intri pe cont si dai user CP si aici iti apar automat toate locurile unde s-a postat ceva nou.Better and simple than mail.
Pai da asa fac dar i-mi era mult mai comod cand primeam mail
_Cox_ is offline   Reply With Quote
Old 03-04-10, 18:33   #8
marian92

Stage 5
 
marian92's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 614
Default Re: Probleme cu abonamentul 4tuning(forum)

Eu daca postez pe un thread si mai posteaza cineva dupa mine nu primesc imediat e-mail il primesc dupa ce mai posteaza alti useri dar nu se intampla mereu.Paste Fericit la toti
marian92 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -