![]() |
Probleme cu abonamentul 4tuning(forum)
De ceva timp nu mai primesc e-mail din acele thearduri unde am postat eu ... am verificat eu si este bifat sa-mi trimita e-mail daca se posteaza intru-n theatd unde am postat si eu.Ce pot face?? va rog frumos :D
|
Re: Probleme cu abonamentul 4tuning(forum)
eu nu stiu cum sa scap de ele si tu le vrei pe mail?
|
Re: Probleme cu abonamentul 4tuning(forum)
:)) poi inainte primeam mail de la therduri acuma trebuie sa intru pe mereu in acele therduri sa sa vad daca a mai postat cate cineva este un pic ca incomod :(
|
Re: Probleme cu abonamentul 4tuning(forum)
si eu am aceasta problema... oare de la ce sa fie?
am sters si din cele citite si tot nu merge... dar nu are cum sa fie din cauza spatiului |
Re: Probleme cu abonamentul 4tuning(forum)
Quote:
|
Re: Probleme cu abonamentul 4tuning(forum)
Deci cand postezi undeva.si iti raspunde cineva acolo,intri pe cont si dai user CP si aici iti apar automat toate locurile unde s-a postat ceva nou:D.Better and simple than mail.
|
Re: Probleme cu abonamentul 4tuning(forum)
Quote:
|
Re: Probleme cu abonamentul 4tuning(forum)
Eu daca postez pe un thread si mai posteaza cineva dupa mine nu primesc imediat e-mail il primesc dupa ce mai posteaza alti useri dar nu se intampla mereu.Paste Fericit la toti :peace::peace::peace:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:08. |
- Copyright 2026 4Tuning