Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Probleme cu abonamentul 4tuning(forum) (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/179812-probleme-abonamentul-4tuning-forum.html)

_Cox_ 30-03-10 22:01

Probleme cu abonamentul 4tuning(forum)
 
De ceva timp nu mai primesc e-mail din acele thearduri unde am postat eu ... am verificat eu si este bifat sa-mi trimita e-mail daca se posteaza intru-n theatd unde am postat si eu.Ce pot face?? va rog frumos :D

werwceul 30-03-10 22:23

Re: Probleme cu abonamentul 4tuning(forum)
 
eu nu stiu cum sa scap de ele si tu le vrei pe mail?

_Cox_ 31-03-10 09:08

Re: Probleme cu abonamentul 4tuning(forum)
 
:)) poi inainte primeam mail de la therduri acuma trebuie sa intru pe mereu in acele therduri sa sa vad daca a mai postat cate cineva este un pic ca incomod :(

andreimp3 31-03-10 09:32

Re: Probleme cu abonamentul 4tuning(forum)
 
si eu am aceasta problema... oare de la ce sa fie?
am sters si din cele citite si tot nu merge...
dar nu are cum sa fie din cauza spatiului

_Cox_ 31-03-10 21:00

Re: Probleme cu abonamentul 4tuning(forum)
 
Quote:

Originally Posted by andreimp3 (Post 3235137)
si eu am aceasta problema... oare de la ce sa fie?
am sters si din cele citite si tot nu merge...
dar nu are cum sa fie din cauza spatiului

nu cred ca este din cauza spatiului .. :( dar nu-mi pot da seama ce este ca m-am uitat la setari la abonament si este bifat sa primesc mail.I-mi este sa nu-mi fi facut ceva vreun admin "prieten"

Cozmescu-Alin 31-03-10 21:39

Re: Probleme cu abonamentul 4tuning(forum)
 
Deci cand postezi undeva.si iti raspunde cineva acolo,intri pe cont si dai user CP si aici iti apar automat toate locurile unde s-a postat ceva nou:D.Better and simple than mail.

_Cox_ 31-03-10 21:56

Re: Probleme cu abonamentul 4tuning(forum)
 
Quote:

Originally Posted by Emin3m (Post 3237280)
Deci cand postezi undeva.si iti raspunde cineva acolo,intri pe cont si dai user CP si aici iti apar automat toate locurile unde s-a postat ceva nou:D.Better and simple than mail.

Pai da asa fac dar i-mi era mult mai comod cand primeam mail :D

marian92 03-04-10 18:33

Re: Probleme cu abonamentul 4tuning(forum)
 
Eu daca postez pe un thread si mai posteaza cineva dupa mine nu primesc imediat e-mail il primesc dupa ce mai posteaza alti useri dar nu se intampla mereu.Paste Fericit la toti :peace::peace::peace:


All times are GMT +2. The time now is 23:08.

- Copyright 2026 4Tuning