27-11-09, 15:16
|
#1
|
 Stage 5
Join Date: May 2007
Posts: 525
Member of: [DACIA]
|
un hobby putin ciudat
am ramas surprins sa aflu de la Serviciul Inmatriculari ca nu mai exista combinatia de initiale PSS. Asa ca am iesit pe teren sa ma conving.
Va cer ajutorul, in special celor din Bucuresti...daca va intra in raza vizuala vreun autovehicul cu initialele astea, B-XX-PSS, faceti poze si urcati-le aici.
Va multumesc anticipat.
|
|
|
27-11-09, 21:21
|
#2
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2004
Posts: 4,899
Member of: [VW] [Old School Cars]
|
Re: un hobby putin ciudat
nu vad rostul...iti alegi alta combinatie de initiale...doar nu e capat de lume daca nu mai gasesti pss valabil :P
|
|
|
27-11-09, 21:25
|
#3
|
|
Dacia Driver
 Stage 5
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,493
Member of: [DACIA]
|
Re: un hobby putin ciudat
nici io nu inteleg carei treaba cu pss-ul???si cu hobby???  )bafta!
Last edited by sandor406; 27-11-09 at 21:40.
|
|
|
27-11-09, 21:34
|
#4
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2008
Posts: 544
|
Re: un hobby putin ciudat
omul vrea sa stie daca mai are cineva numar ca al lui,si prin hobby s'a referit la "Asa ca am iesit pe teren sa ma conving."
|
|
|
27-11-09, 22:17
|
#5
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2004
Posts: 4,899
Member of: [VW] [Old School Cars]
|
Re: un hobby putin ciudat
da..ma rog..din partea mea poate sa iasa sa caute ce numere vrea  ? dar nu vad rostul si ce are de castigat  ) este un lucru f banal  ? sa vezi o masina cu pss sa zicem :P
__________________
|
|
|
28-11-09, 11:53
|
#6
|
 Stage 5
Join Date: May 2007
Posts: 525
Member of: [DACIA]
|
Re: un hobby putin ciudat
nu ati inteles ideea. Vreau acum sa am o colectie de fotografii cu auto cu PSS de la 01 la 98. Vezi in drumul tau sau ai vreun vecin cu initialele astea, faci o poza si ma ajuti.... Daca nu, mergi mai departe
Daca am deranjat comunitatea, puteti inchide topicul
|
|
|
28-11-09, 21:51
|
#7
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,412
Member of: [BMW] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: un hobby putin ciudat
imi pare rau sa recunosc insa si eu am acelasi fetish ...
pana acum am prins vreo 5 masini cu EvL la numar ...
si le-am pozat

unu e taxi logan
altu e cu o honda civic noua ..
etc

fiecare cu fetishurile lui
nu i-as zice hobby
i-as zice,fetish
__________________
|
|
|
29-11-09, 00:36
|
#8
|
|
Opel Driver
 Stage 5
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of: [Opel] [4Rally]
|
Re: un hobby putin ciudat
Si eu cu VIN, dar nu le-am pozat, le-am retinut. Din pacate, multe din ele sunt de la companii de vinuri - risipa de numar frumos pe van-uri  )
|
|
|
29-11-09, 01:54
|
#9
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,938
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club] [PARTICIPANT CURSE] [Fiat] [SKODA]
|
Re: un hobby putin ciudat
Prima data cand am citit...am zis WTF!!!????? Nu pot zice ca santos ca am si eu fetish asta da sa va zic una faina  )...masina mea NT 05 YRJ...random named...un prieten, tac'su defapt...isi ia Logan...random named...NT 06 YRJ...care sunt sansele??? nu am mai vazut pe nicaieri combinatia YRJ si culmea...chiar asta de mii prieten a venit cu ea...oricum...mai bine pozez EvL k e mai scmecher decat PSS  ) glumeam...daca vad si'mi aduc aminte  (ca sa fiu sincer) ii fac o poza si tio trimit  promit! Sa ne pui si noua aici ce prinzi la pozat
|
|
|
29-11-09, 13:21
|
#10
|
 Stage 5
Join Date: May 2007
Posts: 525
Member of: [DACIA]
|
Re: un hobby putin ciudat
in sfarsit,am fost inteles. Pana acum am 17.E drum lung pana la 99, dar nu disper.Poate gasesc si baieti pe aici care ma vor ajuta
|
|
|
29-11-09, 14:40
|
#11
|
|
Dacia Driver
 Stage 5
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,493
Member of: [DACIA]
|
Re: un hobby putin ciudat
sorin pss, uite aici pe forum 4tuning, este un user arttie2006, are un 206 de vanzare!are nr de bucurest si PSS !  ))
|
|
|
29-11-09, 15:17
|
#12
|
|
Dacia Driver
 Stage 5
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,493
Member of: [DACIA]
|
Re: un hobby putin ciudat
si sper sa nu se supere proprietarul peugeotului, dar vroiam sal ajut pe sorin pss!
|
|
|
29-11-09, 17:34
|
#13
|
 Stage 5
Join Date: May 2007
Posts: 525
Member of: [DACIA]
|
Re: un hobby putin ciudat
multumesc frumos sandor.Nu are de ce sa se supere, poza o folosesc in interes personal, nimic mai mult.
|
|
|
29-11-09, 17:35
|
#14
|
|
Dacia Driver
 Stage 5
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,493
Member of: [DACIA]
|
Re: un hobby putin ciudat
ok  deci, cate mai ai?  )
|
|
|
29-11-09, 17:40
|
#15
|
 Stage 5
Join Date: May 2007
Posts: 525
Member of: [DACIA]
|
Re: un hobby putin ciudat
cu asta,18..
|
|
|
|
|