asa e .. dati`mi si mie un root sa pun scamu`u sus dar sa aiba php .. si sa tin pe ele un egg .. k mech`u s`a invechit .. si psy`u .. merge destul de prost ... se conecteaza greu .. cred k e de la shell da nu sunt singur care e treaba cu vhosturile cumparate cu paypal , e - gold ... cel mai bune sunt alea luate cu fresh`uri cu cvv2 ... din alea de wamu dar s`au dus acuma merge cashout cu citi`urile ..

)
da si mie un root k nu am ce manca la noapte atunci cand dorm sub ceru liber fara bani in buzunar
ahahahhahahahahahahahahahahah ma doare burta d ras
cati shtiu diferentza intre un hacker .. cracker etc .. dar de fapt acuma toti sunt hacari
si tov. mea e hacers .. sparge ceshti .. farfurii etc