![]() |
Uitati ce rusine ne-au facut hackerii straini :))
1 Attachment(s)
si este un site / forum cu multa lume care se pricepe ...
...au si un slogan ....opriti razboiul in irak s-au va oprim siturile :)) :lol: :lol: :lol: |
Re: Uitati ce rusine ne-au facut hackerii straini :))
sunt vrajeli...
nu sunt irakieni parerea mea e ca e un romanas de-al nostru care n-avea ce face... sa verifice toata ipurile ;) fac pariu ca toate sunt de RO ;) |
Re: Uitati ce rusine ne-au facut hackerii straini :))
si daca folosea proxy de ro? tre sa mai si stii..
|
Re: Uitati ce rusine ne-au facut hackerii straini :))
cand e facut screenshootu ala ?!
hmmm... |
Re: Uitati ce rusine ne-au facut hackerii straini :))
azi de dimineata de ce ? acuma merge ...l-a rezolvat baietii ...:)
|
Re: Uitati ce rusine ne-au facut hackerii straini :))
Quote:
listen da ports on the proxy's ;) dupa caare da un trace la ipurile care au intrat in proxy :D |
Re: Uitati ce rusine ne-au facut hackerii straini :))
Quote:
|
Re: Uitati ce rusine ne-au facut hackerii straini :))
cu high anonimity ai dreptate psycho
da' la faza cu prxyuri putine...te inseli .. sunt o grama' ... ;) |
Re: Uitati ce rusine ne-au facut hackerii straini :))
asa e .. dati`mi si mie un root sa pun scamu`u sus dar sa aiba php .. si sa tin pe ele un egg .. k mech`u s`a invechit .. si psy`u .. merge destul de prost ... se conecteaza greu .. cred k e de la shell da nu sunt singur care e treaba cu vhosturile cumparate cu paypal , e - gold ... cel mai bune sunt alea luate cu fresh`uri cu cvv2 ... din alea de wamu dar s`au dus acuma merge cashout cu citi`urile ..
:)) da si mie un root k nu am ce manca la noapte atunci cand dorm sub ceru liber fara bani in buzunar ahahahhahahahahahahahahahahah ma doare burta d ras :) cati shtiu diferentza intre un hacker .. cracker etc .. dar de fapt acuma toti sunt hacari :) si tov. mea e hacers .. sparge ceshti .. farfurii etc :) |
| All times are GMT +2. The time now is 11:19. |
- Copyright 2026 4Tuning