Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Uitati ce rusine ne-au facut hackerii straini :)) (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/15124-uitati-rusine-facut-hackerii-straini.html)

sil4tuning 28-03-06 06:12

Uitati ce rusine ne-au facut hackerii straini :))
 
1 Attachment(s)
si este un site / forum cu multa lume care se pricepe ...
...au si un slogan ....opriti razboiul in irak s-au va oprim siturile :))
:lol: :lol: :lol:

Mustang 28-03-06 08:46

Re: Uitati ce rusine ne-au facut hackerii straini :))
 
sunt vrajeli...
nu sunt irakieni parerea mea e ca e un romanas de-al nostru care n-avea ce face...
sa verifice toata ipurile ;)
fac pariu ca toate sunt de RO ;)

AliNOS 28-03-06 12:15

Re: Uitati ce rusine ne-au facut hackerii straini :))
 
si daca folosea proxy de ro? tre sa mai si stii..

Psycho 28-03-06 12:27

Re: Uitati ce rusine ne-au facut hackerii straini :))
 
cand e facut screenshootu ala ?!

hmmm...

sil4tuning 28-03-06 12:32

Re: Uitati ce rusine ne-au facut hackerii straini :))
 
azi de dimineata de ce ? acuma merge ...l-a rezolvat baietii ...:)

Mustang 28-03-06 21:49

Re: Uitati ce rusine ne-au facut hackerii straini :))
 
Quote:

Originally Posted by AliNOS
si daca folosea proxy de ro? tre sa mai si stii..

u kno... u can still find out...
listen da ports on the proxy's ;) dupa caare da un trace la ipurile care au intrat in proxy
:D

Psycho 28-03-06 22:22

Re: Uitati ce rusine ne-au facut hackerii straini :))
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One
u kno... u can still find out...
listen da ports on the proxy's ;) dupa caare da un trace la ipurile care au intrat in proxy
:D

nieh .. eu cred k a folosit dns`urile pentru un ddos .. nu cred k a folosit proxy romaneshte pentru k la noi nu prea sunt si nu sunt de high anonimity ... depinde ...

Mustang 28-03-06 22:33

Re: Uitati ce rusine ne-au facut hackerii straini :))
 
cu high anonimity ai dreptate psycho
da' la faza cu prxyuri putine...te inseli .. sunt o grama' ... ;)

Psycho 28-03-06 22:50

Re: Uitati ce rusine ne-au facut hackerii straini :))
 
asa e .. dati`mi si mie un root sa pun scamu`u sus dar sa aiba php .. si sa tin pe ele un egg .. k mech`u s`a invechit .. si psy`u .. merge destul de prost ... se conecteaza greu .. cred k e de la shell da nu sunt singur care e treaba cu vhosturile cumparate cu paypal , e - gold ... cel mai bune sunt alea luate cu fresh`uri cu cvv2 ... din alea de wamu dar s`au dus acuma merge cashout cu citi`urile ..

:))

da si mie un root k nu am ce manca la noapte atunci cand dorm sub ceru liber fara bani in buzunar

ahahahhahahahahahahahahahahah ma doare burta d ras :)

cati shtiu diferentza intre un hacker .. cracker etc .. dar de fapt acuma toti sunt hacari :)


si tov. mea e hacers .. sparge ceshti .. farfurii etc :)


All times are GMT +2. The time now is 11:19.

- Copyright 2026 4Tuning