Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Reply
 
Thread Tools
Old 01-09-09, 10:17   #1
xht20

Stage 5
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 194
Member of:
[SKODA]
Default Intrebari cu sau fara raspuns...

Am si eu o intrebare la care nu gasesc un raspuns logic. De ce au majoritatea camionagiilor, daca nu chiar toti, prosoape cu femei dezbracate peste scaunele din cabina?


Nota moderator: in acest topic puteti posta intrebari la care nu gasiti raspunsuri logice si poate veti primi o mana de ajutor din partea colegilor de forum.

Last edited by Sasha; 02-09-09 at 15:58.
xht20 is offline   Reply With Quote
Old 01-09-09, 10:33   #2
nea_gogu_de_la_gaze

Stage 5
 
nea_gogu_de_la_gaze's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 391
Member of:
[Echipa de sprijin]
Default Re: Q: De ce au camionagii prosoape cu femei dezbracate peste scaunele din masina?

Pai...drumuri luuuungi...pustietate...poate si lipsa de bani pentru a apela la serviciile unor femei ce practica cea mai veche meserie )
nea_gogu_de_la_gaze is offline   Reply With Quote
Old 01-09-09, 13:51   #3
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Q: De ce au camionagii prosoape cu femei dezbracate peste scaunele din masina?

ca atunci cand se simt singuri sa se uite in dreapta si sa vada ca le lipseste fiinta aia cicalitoare care il asteapta acasa)
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 01-09-09, 15:20   #4
radu.3

Stage 5
 
radu.3's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,116
Default Re: Q: De ce au camionagii prosoape cu femei dezbracate peste scaunele din masina?

Eee, nu chiar toti au cu femei dezbracate...cei care n-au asa ceva au cu STEAUA .
Daca tot s-a facut topic de genul, intreb si eu: la ce le folosesc urmatoarele: cel putin 20 de cd-uri atarnate pe acolo, ~15 jucarii de plus idem, si...ce mai au ei pe acolo?
radu.3 is offline   Reply With Quote
Old 01-09-09, 15:25   #5
xht20

Stage 5
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 194
Member of:
[SKODA]
Default Re: Q: De ce au camionagii prosoape cu femei dezbracate peste scaunele din masina?

Quote:
Originally Posted by radu.3 View Post
Eee, nu chiar toti au cu femei dezbracate...cei care n-au asa ceva au cu STEAUA .
Daca tot s-a facut topic de genul, intreb si eu: la ce le folosesc urmatoarele: cel putin 20 de cd-uri atarnate pe acolo, ~15 jucarii de plus idem, si...ce mai au ei pe acolo?
alea sunt ca un fel de stage-uri. La Stage1 ai doar cateva jucarii de plus, la Stage2 ai jucarii de plus + cateva cd-uri....s.a.m.d . Cel care are cele mai multe accesorii e "boss-ul"

Last edited by Sasha; 02-09-09 at 15:57.
xht20 is offline   Reply With Quote
Old 02-09-09, 12:46   #6
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Q: De ce au camionagii prosoape cu femei dezbracate peste scaunele din masina?

Depinde de camionagii... Iti arat cativa la care nu intri in cabina decat descaltat. Au o manie cu curatenia. Si nu au cd-uri, animale de plus sau alte cele prin cabina. /iar aia cu femei goale... Asta e moda, nu stiu... S-or fi uitat si ei la prea multe filme cu americani, ca aia au manie cu tatuaje cu femei si altele...
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 02-09-09, 12:59   #7
AAAAK

Stage 3
 
AAAAK's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 152
Default Re: Q: De ce au camionagii prosoape cu femei dezbracate peste scaunele din masina?

Daca vine acasa si-l cearta nevasta ca i s-a parut cuiva ca l-a vazut cu vreo femeie ii raspunde ca nu a vazut bine,era prosopul acela...
AAAAK is offline   Reply With Quote
Old 03-09-09, 01:03   #8
razvanell

Stage 5
 
razvanell's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,421
Member of:
[VW]
[DACIA]
Default Re: Intrebari fara raspuns...

moda asta este venita de la americani cum zicea si cineva mai sus...beculete,proiectoare cat mai multe,crom,jucarii de plus....
asa avea si tata la raba,multe beculete si proiectoare,antene ))
razvanell is offline   Reply With Quote
Old 04-09-09, 21:44   #9
Champion

Stage 5
 
Champion's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,513
Default Re: Q: De ce au camionagii prosoape cu femei dezbracate peste scaunele din masina?

Quote:
Originally Posted by amphetamine View Post
Depinde de camionagii... Iti arat cativa la care nu intri in cabina decat descaltat. Au o manie cu curatenia. Si nu au cd-uri, animale de plus sau alte cele prin cabina. /iar aia cu femei goale... Asta e moda, nu stiu... S-or fi uitat si ei la prea multe filme cu americani, ca aia au manie cu tatuaje cu femei si altele...
Exact, depinde de camionagii.De ex varul meu e camionagiu si nu are nici prosop cu o fata dezbracata sau cu ceva echipa de fotbal si nici enshpe mii de jucarii sau alte chestii si e o curatenie la el in cabina de poti manca de pe pres, te urci doar descult, papucii ii bagi sub scaun sau ii pui undeva sa nu muradareasca pe acolo.Cat despre moda cu prosoapele...eh se simnt si ei singuri.
__________________
dati-mi un ciocan sa-mi indrept comportamentul
If I'm going to Hell ... I'm going in an BMW
the joint makes me high, but BMW makes me fly
In a BMW, happiness isn't around the corner, happiness is in the corner.
Champion is offline   Reply With Quote
Old 05-09-09, 00:49   #10
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Intrebari fara raspuns...

Ce a fost mai intai : Oul sau gaina ?

Ce este in mintea unei femei ?
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 05-09-09, 00:57   #11
turbonetta©

Stage 5
 
turbonetta©'s Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 868
Member of:
[AUDI]
Default Re: Intrebari fara raspuns...

Trebuia sa gaseasca Psycho Dad niste intrebari din astea.
turbonetta© is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 13:00   #12
akaware

Stage 5
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 480
Member of:
[4Rally]
Default Re: Intrebari fara raspuns...

hop si eu cu o intrebare..cine stie vreun nume de fata/femeie pur romanesc,care sa nu se termine in litera A,exceptie facand carmen..nu sunt acceptate diminutive,regionalisme etc.doar numele din buletin,strict romanesc
__________________
LUCRARI ALPINISM UTILITAR

PLACARI POLISTIREN,TOALETARI ARBORI,CURATAT ZAPADA DE PE ACOPERISURI,SPALARE GEAMURI,CURATARI FATADE,VOPSIRI FATADE SI MULTE ALTELE

DETALII LA NR DE TELEFON 0762125625
akaware is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 21:07   #13
Gorby

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 490
Default Re: Intrebari cu sau fara raspuns...

Nu cred că există un asemenea nume. E ca şi cum ai cere un nume de băiat care să se termine īn litera A
__________________
Lectură pentru fani
Gorby is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 21:10   #14
nea_gogu_de_la_gaze

Stage 5
 
nea_gogu_de_la_gaze's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 391
Member of:
[Echipa de sprijin]
Default Re: Intrebari cu sau fara raspuns...

Cat de mare o fi un ou mic?:-s
nea_gogu_de_la_gaze is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 21:29   #15
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Intrebari cu sau fara raspuns...

Quote:
Originally Posted by Gorby View Post
Nu cred că există un asemenea nume. E ca şi cum ai cere un nume de băiat care să se termine īn litera A
Mihnea
Sasha is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -