Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Reply
 
Thread Tools
Old 28-07-09, 09:28   #1
Cosmin Arsene

Stage 5
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 468
Member of:
[REDACTOR 4TUNING]
Default Nu ai loc de parcare? Baga-ti masina in sufragerie

Nu ai loc de parcare? Baga-ti masina in sufragerie


Te-ai saturat sa te certi cu vecinii pentru un loc de parcare si de surpriza de a-ti gasi masina zgariata? Solutia a gasit-o un designer din SUA care a realizat un garaj chiar in sufrageria unei frumoase vile din Los Angeles. Sau mai bine spus a adus sufrageria in garaj, depinde de ce parte a lucrurilor te afli.


Daca te temi sa nu lovesti peretii proaspat zugraviti, dar nici sa nu ii murdaresti cu gazele eliminate de motor, atunci poti opta pentru un sistem care iti scoate automobilul afara din sufrageria-garaj.

Cel ce a proiectat smecheria a castigat chiar si un premiu pentru aceasta.

Oricum ai lua-o, inventia reprezinta o onoare pentru acel Maserati expus realmente in sufragerie, in niciun caz parcat acolo.


film
Cosmin Arsene is offline   Reply With Quote
Old 28-07-09, 10:13   #2
Darius DMS

Stage 5
 
Darius DMS's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 3,249
Member of:
[Colectionar Machete]
Default Re: Nu ai loc de parcare? Baga-ti masina in sufragerie

super tare chestia asta!!!!felicitari creatorului!!!
Darius DMS is offline   Reply With Quote
Old 28-07-09, 10:27   #3
shaid-kid

Stage 5
 
shaid-kid's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 882
Default Re: Nu ai loc de parcare? Baga-ti masina in sufragerie

Super tare ideea frate , o sa-l chem sa incerce sa imi faca si mie un garaj dasta sper sa nu fie o problema ca stau la et 7.....
shaid-kid is offline   Reply With Quote
Old 28-07-09, 10:47   #4
SpiriduS

Stage 3
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 156
Default Re: Nu ai loc de parcare? Baga-ti masina in sufragerie

Quote:
Originally Posted by shaid-kid View Post
Super tare ideea frate , o sa-l chem sa incerce sa imi faca si mie un garaj dasta sper sa nu fie o problema ca stau la et 7.....
Daca la tine o sa fie o problema ca stai la 7, sper ca la mine nu o sa fie vreo problema ca stau la 4 ) Oricum ideea e luata cred ca din filmele New York Taxi si seria Taxi daca vati uitat voi bine..
SpiriduS is offline   Reply With Quote
Old 28-07-09, 11:39   #5
jozsi555
VW Driver

Stage 5
 
jozsi555's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 989
Member of:
[VW]
[4Rally]
[Opel]
Default Re: Nu ai loc de parcare? Baga-ti masina in sufragerie

pacat ca gagiul nu are norocul la aceste drumuri frumoase mioritice pe care le avem noi cu balega si figuri sa-l bage atunci in sufra si sa nu aiba nici apa ca s-a luat
__________________
jozsi555 is offline   Reply With Quote
Old 28-07-09, 13:19   #6
gorila600

Stage 2
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 64
Default Re: Nu ai loc de parcare? Baga-ti masina in sufragerie

io scap mai ieftin ca stau la et.5)
gorila600 is offline   Reply With Quote
Old 28-07-09, 14:08   #7
SAVYN

Stage 3
 
SAVYN's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 87
Member of:
[Toyota]
Default Re: Nu ai loc de parcare? Baga-ti masina in sufragerie

de mult visez la asa ceva. bravo lui
SAVYN is offline   Reply With Quote
Old 28-07-09, 15:08   #8
uniquevl
Banned

Stage 5
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 825
Member of:
[VW]
Default Re: Nu ai loc de parcare? Baga-ti masina in sufragerie

foarte folositoare treaba asta ma duc repede sa il anunt pe vecinu ca poate sa isi bage dacia in garsoniera
uniquevl is offline   Reply With Quote
Old 28-07-09, 15:50   #9
ravy09
VW Driver

Stage 4
 
ravy09's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 242
Member of:
[VW]
[DAEWOO]
Default Re: Nu ai loc de parcare? Baga-ti masina in sufragerie

cat de tare.. cu masina aia in sufragerie nici nu m-as mai uita la tv..
ravy09 is offline   Reply With Quote
Old 28-07-09, 17:36   #10
Raresh_156

Stage 3
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 168
Default Re: Nu ai loc de parcare? Baga-ti masina in sufragerie

trebuie sa ai si o masina precum a lu' ala ca sa o bagi in sufragerie...inchipuie-ti loganul in sufragerie)
Raresh_156 is offline   Reply With Quote
Old 28-07-09, 23:20   #11
laur_nsl

Stage 4
 
laur_nsl's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 275
Default Re: Nu ai loc de parcare? Baga-ti masina in sufragerie

am mai vazut chestia asta pe youtube in dubai. era un f430 in spatele unei canapele.
laur_nsl is offline   Reply With Quote
Old 31-07-09, 16:42   #12
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Nu ai loc de parcare? Baga-ti masina in sufragerie

Eu zic ca daca ai bani pentru o masina de lux ....inseamna ca ai bani si de o viluta mica acolo cu o curticica nu neaparat mare , cat sa incapa o masinuta ....
__________________
STEAM - KLawxith
YOUTUBE - ELITE INC.
INSTAGRAM - klawxith666

PHOTOGRAPHY SITE - http://klawxith.wixsite.com/elite-inc

US/RO
DTH is offline   Reply With Quote
Old 02-08-09, 15:03   #13
Alex30

Stage 5
 
Alex30's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 2,365
Member of:
[DACIA]
[4Wheels]
Default Re: Nu ai loc de parcare? Baga-ti masina in sufragerie

Super tare ideea...o pun in sufragerie, o pornesc pe la 12 noaptea sa vedeti atunci belea vecinilor
Alex30 is offline   Reply With Quote
Old 24-08-09, 22:35   #14
Bogdan.IS
Audi Driver

Stage 5
 
Bogdan.IS's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 990
Member of:
[AUDI]
[PEUGEOT]
Default Re: Nu ai loc de parcare? Baga-ti masina in sufragerie

nasol de cei cu masinutze mai vechi , cam ca a mea . cateodata mai scoate fumuletz ... ar trebuie sa-mi pun folie de plastic in toata camera
Bogdan.IS is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -