![]() |
Nu ai loc de parcare? Baga-ti masina in sufragerie
Nu ai loc de parcare? Baga-ti masina in sufragerie
Te-ai saturat sa te certi cu vecinii pentru un loc de parcare si de surpriza de a-ti gasi masina zgariata? Solutia a gasit-o un designer din SUA care a realizat un garaj chiar in sufrageria unei frumoase vile din Los Angeles. Sau mai bine spus a adus sufrageria in garaj, depinde de ce parte a lucrurilor te afli. Daca te temi sa nu lovesti peretii proaspat zugraviti, dar nici sa nu ii murdaresti cu gazele eliminate de motor, atunci poti opta pentru un sistem care iti scoate automobilul afara din sufrageria-garaj. Cel ce a proiectat smecheria a castigat chiar si un premiu pentru aceasta. Oricum ai lua-o, inventia reprezinta o onoare pentru acel Maserati expus realmente in sufragerie, in niciun caz parcat acolo. <script type="text/javascript" src="https://www.4tuning.ro/flv_player4/swfobject2.js"></script><div id="750">film</div><script type="text/javascript">swfobject.embedSWF("https://www.4tuning.ro/flv_player4/flvplayer.swf","750","470","370","9.0.115", "https://www.4tuning.ro/flv_player4/expressInstall.swf" , {fullscreen:"true",file:"https://www.4tuning.ro/flv_movies/Maserati.flv",image:"https://www.4tuning.ro/flv_movies/Maserati.jpg"} , {allowfullscreen:"true"}, { });</script> |
Re: Nu ai loc de parcare? Baga-ti masina in sufragerie
super tare chestia asta!!!!felicitari creatorului!!!
|
Re: Nu ai loc de parcare? Baga-ti masina in sufragerie
Super tare ideea frate , o sa-l chem sa incerce sa imi faca si mie un garaj dasta sper sa nu fie o problema ca stau la et 7.....
|
Re: Nu ai loc de parcare? Baga-ti masina in sufragerie
Quote:
|
Re: Nu ai loc de parcare? Baga-ti masina in sufragerie
pacat ca gagiul nu are norocul la aceste drumuri frumoase mioritice pe care le avem noi cu balega si figuri sa-l bage atunci in sufra si sa nu aiba nici apa ca s-a luat
|
Re: Nu ai loc de parcare? Baga-ti masina in sufragerie
io scap mai ieftin ca stau la et.5:))
|
Re: Nu ai loc de parcare? Baga-ti masina in sufragerie
de mult visez la asa ceva. bravo lui
|
Re: Nu ai loc de parcare? Baga-ti masina in sufragerie
foarte folositoare treaba asta :) ma duc repede sa il anunt pe vecinu ca poate sa isi bage dacia in garsoniera :-)
|
Re: Nu ai loc de parcare? Baga-ti masina in sufragerie
cat de tare.. cu masina aia in sufragerie nici nu m-as mai uita la tv.. :D
|
Re: Nu ai loc de parcare? Baga-ti masina in sufragerie
trebuie sa ai si o masina precum a lu' ala ca sa o bagi in sufragerie...inchipuie-ti loganul in sufragerie:))
|
Re: Nu ai loc de parcare? Baga-ti masina in sufragerie
am mai vazut chestia asta pe youtube in dubai. era un f430 in spatele unei canapele.
|
Re: Nu ai loc de parcare? Baga-ti masina in sufragerie
Eu zic ca daca ai bani pentru o masina de lux ....inseamna ca ai bani si de o viluta mica acolo cu o curticica nu neaparat mare , cat sa incapa o masinuta ....
|
Re: Nu ai loc de parcare? Baga-ti masina in sufragerie
Super tare ideea...o pun in sufragerie, o pornesc pe la 12 noaptea sa vedeti atunci belea vecinilor :twisted:
|
Re: Nu ai loc de parcare? Baga-ti masina in sufragerie
nasol de cei cu masinutze mai vechi , cam ca a mea :D . cateodata mai scoate fumuletz ... ar trebuie sa-mi pun folie de plastic in toata camera :oops:
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:46. |
- Copyright 2026 4Tuning