Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Reply
 
Thread Tools
Old 17-03-06, 16:54   #46
DJ77VLD
eXtreme USER

Stage 5
 
DJ77VLD's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 773
Member of:
[Extreme Racing]
Default Re: Divizia A si Cupele Europene

Quote:
Originally Posted by Alexutzzz
ba da yo chiar speram sa scoatem fotbalu din cap spurcatilor si sa ne varsam ura din trecut si sa le aratam ca noi avem o istorie nu ca ei si nooi jucam si cu sufletul nu numai pentru bani , sunt sigur ca spurcati si cu oieru o sa faca jocuri murdare o sa plateasca celelalte cluburi sa ne acidenteze jucatori ca asa fac oieri spurcati ,ii asteptam in infern
la toti spurcati le urez multa
Aveti o istorie vasta ) : 10 ani prin divizia B.Infern ??? nici nu o sa puna rapidul toate biletele in vanzare ca se darama cashcarabeta! Alexutz: Cupa Campionilor Europeni iti spune ceva? Supercupa Europei iti spune ceva? Grupele Champions League iti spun ceva?Ai 15 ani... continua FIFA SI NfS si ... invata pt teza!
Numai bine!
__________________
Don't smoke cigarettes! Don't take any drugs! Don't go out @ night!Just FUCK!
La 13 ani e prea devreme,"in noaptea nuntii"e prea tarziu!
Ecstasy.Marijuana.Hasish.THC.LSD.Foxy.Speed.Mescal ina.Cocaina.Ketamina.Magic-Mushrooms
https://img87.imageshack.us/my.php?image=image029qy8.jpg
DJ77VLD is offline   Reply With Quote
Old 17-03-06, 17:36   #47
Alexutzzz

Stage 5
 
Alexutzzz's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,349
Default Re: Divizia A si Cupele Europene

hmmm nike ff nu te am jignit personal am zis la modu general asa ca astept scuzele tale b 77xxx nu imi zice mie de fifa si nfs ca yo n am treaba cu asa ceva, gt iti spune ceva?? + ca it garantez ca stiu mai multa istorie a fobalului decat tine si o sa vedeti c o sa faca rapid
Alexutzzz is offline   Reply With Quote
Old 17-03-06, 18:13   #48
Alexutzzz

Stage 5
 
Alexutzzz's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,349
Default Re: Divizia A si Cupele Europene

poftim domnu b77xxx

Daca nu gasiti suficiente motive sa va bucurati de aceasta uriasa SANSA pe care o avem, va dau eu cateva. Si vorbesc acum de sansa de a demonstra cine suntem cu adevarat!

UMILINTELE INDURATE IN 50 DE ANI
- FANFARONADA UNUI PATRON GROTESC - BECALI
- DECLARATIILE SI TUPEUL LUI MM, UN PERSONAJ DE O AROGANTA IESITA DIN COMUN. IN PLUS, ANTIRAPIDIST NOTORIU
- VREAU SA RAZBUNAM BUCURIA AFISATA DE MM CAND A AFLAT CA SUNTEM CONDUSI CU 2-0 LA HAMBURG
- NU E INTAMPLATOR CE S-A PETRECUT. PUR SI SIMPLU DUMNEZEU NE DA OCAZIA SA FACEM NOI INSINE DREPTATE - NIMIC NU POATE FI MAI FRUMOS DECAT ASTA!
- DECLARATIILE DESPRE SINGURUL DERBY DIN FOTBALUL ROMANESC. DACA V-A FOST VREODATA SILA ASCULTANDU-LE, ACUM E MOMENTUL SA LE RAZBUNATI!
- PROPAGANDA DESANTATA DE CARE STEAUA S-A BUCURAT IN ULTIMII ANI. HAIDETI SA DISTRUGEM ODATA PENTRU TOTDEAUNA MITUL ARTIFICIAL CREAT AL ACESTUI CLUB BOLSEVIC
Alexutzzz is offline   Reply With Quote
Old 17-03-06, 18:23   #49
Alexutzzz

Stage 5
 
Alexutzzz's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,349
Default Re: Divizia A si Cupele Europene

sorry dar mi a cazut netul si nu am mai putut sa editez ultimul mesaj asa ca vin cu o completare

nu mai suport sa-l vad pe jiji.........90%?.....sa fim seriosi........rabdare........o sa vina si meciul.......mai vedem atunci.........deocamdata Rapid pare sa aiba 90% sanse, pt. ca:
1. Lucescu jr. e mult mai bun decat olaroiu
2. Rapid a eliminat numai echipe de top, pe cand stoia numai retrogradate si rezerve
3. in Giulesti nu am luat gol, iar stoia nu a dat gol pe L.Manoliu
mai bine 20.000 de nebuni, de suporteri adevarati veniti din toata tara ,care iubesc din tot sufletul Rapidul , decat 50.000 de frustrati, care isi fluiera jucatorii pentru ca nu au reusit "decat" un 0-0 cu Betis si care nu sunt stelisti decat cand castiga
si faza ca aia au fost 15.000 in piata si noi nu am fost decat 700........pai la noi nu a fost nimik organizat....dar cand Gradinescu spune la TV, la maxima audienta "haideti fratilor sa iesim cat mai multi la Universtitatii".....pai cred si yo ca se strang 15.000....
si sa nu ne mai faceti pe noi tigani cand pe voi un tigan v a dus unde sunteti alaa mai brunet ala cum il cheama stiti voi ala care a dat 2 goluri

Last edited by Alexutzzz; 17-03-06 at 18:28.
Alexutzzz is offline   Reply With Quote
Old 17-03-06, 18:33   #50
PYT

Stage 5
 
PYT's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 2,056
Default Re: Divizia A si Cupele Europene

ok alexutz, m-a luat gura pe dinainte. cat despre afirmatiile tale, chiar crezi ce scrii acolo? de fapt, ce ai copiat de pe vreun site abject frecventat de "frustrati" (ca sa citez chiar din vb de acolo).. k altfel n-am cum sa le zic. singurul lucru adevarat, legat de becali, da cu berbecul ala m-am obisnuit deja. oricum asta nu e treaba voastra, mi s-ar parea inutil si penibil sa incep sa ma iau de copos.. iar despre "motivele" pt care va castiga rapid?!?! hai frate, care a cazut din pat si s-a lovit asa de tare la cap? si auzi, rapid are 90% sanse de calificare bwaahahahahahaha mor de ras

numa' bine
__________________
va dorim FELICITARI!
PYT is offline   Reply With Quote
Old 17-03-06, 19:38   #51
DJ77VLD
eXtreme USER

Stage 5
 
DJ77VLD's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 773
Member of:
[Extreme Racing]
Default Re: Divizia A si Cupele Europene

Alexut, ai invatat copy-paste?
Ia... cam cata istorie stii tu? Uimeste-ne pe toti...
DJ77VLD is offline   Reply With Quote
Old 17-03-06, 20:28   #52
George_P.
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
George_P.'s Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,393
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DAEWOO]
Smile Re: Divizia A si Cupele Europene

Quote:
Originally Posted by Alexutzzz
si o sa vedeti c o sa faca rapid

O sa faca cacatu' praf......aia o sa faca.
Mie deja imi pare rau de voi ca nu mergeti mai departe,daca nu cadeau amandoua aveau sanse sa mearga mai departe,dar si sanse sa nu treaca nici una de sferturi.
Asa macar suntem siguri ca Steaua e in semifinale.

Multa bafta cu GT-ul
George_P. is offline   Reply With Quote
Old 17-03-06, 21:47   #53
Gaby B
Hyundai Driver

Stage 5
 
Gaby B's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 449
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Divizia A si Cupele Europene

sunt avantaje shi dezavantaje.....avantaju este k sigur o sa avem o echipa de-a noastra in semifinala....dezavantajul este k am fi putut avea 2....
Gaby B is offline   Reply With Quote
Old 17-03-06, 22:18   #54
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Divizia A si Cupele Europene

a fost aranjata toata "xtragerea"
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 18-03-06, 07:23   #55
DJ77VLD
eXtreme USER

Stage 5
 
DJ77VLD's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 773
Member of:
[Extreme Racing]
Default Re: Divizia A si Cupele Europene

Quote:
Originally Posted by Gaby B
....dezavantajul este k am fi putut avea 2....
Sau NICIUNA!
Mustang...nu a fost nici o masluiala!
DJ77VLD is offline   Reply With Quote
Old 18-03-06, 11:21   #56
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Divizia A si Cupele Europene

vrei sa-tz zica ca "masluiala" exista ?
bilele cu biletelele pot avea o aceeasi culoare (sau putin mai inchisa - deci nu poate fi observata diferenta de culoare de la distanta) sau un semn distinctiv...

se cauta eliminarea romanilor ... toata lumea nu ne inghite omule...
au vazut ca pot merge mai departe 2 echipe romanesti si au zis sa elimine una !
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 18-03-06, 11:32   #57
Andrei_NSL

Stage 4
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 181
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Talking Re: Divizia A si Cupele Europene

Quote:
Originally Posted by Alexutzzz
sorry dar mi a cazut netul si nu am mai putut sa editez ultimul mesaj asa ca vin cu o completare

nu mai suport sa-l vad pe jiji.........90%?.....sa fim seriosi........rabdare........o sa vina si meciul.......mai vedem atunci.........deocamdata Rapid pare sa aiba 90% sanse, pt. ca:
1. Lucescu jr. e mult mai bun decat olaroiu
2. Rapid a eliminat numai echipe de top, pe cand stoia numai retrogradate si rezerve
3. in Giulesti nu am luat gol, iar stoia nu a dat gol pe L.Manoliu
mai bine 20.000 de nebuni, de suporteri adevarati veniti din toata tara ,care iubesc din tot sufletul Rapidul , decat 50.000 de frustrati, care isi fluiera jucatorii pentru ca nu au reusit "decat" un 0-0 cu Betis si care nu sunt stelisti decat cand castiga
si faza ca aia au fost 15.000 in piata si noi nu am fost decat 700........pai la noi nu a fost nimik organizat....dar cand Gradinescu spune la TV, la maxima audienta "haideti fratilor sa iesim cat mai multi la Universtitatii".....pai cred si yo ca se strang 15.000....
si sa nu ne mai faceti pe noi tigani cand pe voi un tigan v a dus unde sunteti alaa mai brunet ala cum il cheama stiti voi ala care a dat 2 goluri
CIObanel nicolita .... forza rapid...si sunt de acord cu alexutzzz....Lucescu jr. stie ce sa culeaga de la antrenorii milanului sau pe unde a mai fost ... dar olaroiu ce a facut ? a avut un meci cu juventus...si prin Asia ce a avut performante...rapid va castiga 85%.... sunt sigur !! aaa va asteptam pe Arena Valentin Stanescu
Andrei_NSL is offline   Reply With Quote
Old 18-03-06, 11:37   #58
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Divizia A si Cupele Europene

app
si sa mai tineti minte ceva: nu numai antrenorul aduce echipa sus...ci si jucatorii...fara jucatori care sa joace cu ambitie...si sa isi doresca ceva...nu se va intampla niciodata nimic...si totdeauna cade vina pe antrenor ca nu stie sa antreneze...sa fim seriosi !
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 18-03-06, 11:43   #59
Alexutzzz

Stage 5
 
Alexutzzz's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,349
Default Re: Divizia A si Cupele Europene

sa nu il comparam pe iacob cu daniel niculae nici pe buga cu cine mai e pe la steaua sau pe sufletistul karamian cu orice alt jucator de la stoia sau pe stalpu aparari vasile maftei si sa nu uitam ca nu avem cum compara pe dani coman sa fim seriosi cel mai bun portar romana la ora actuala cu zbanghiul de carlos
+ ca rapid a marcat in fiecare meci din cupa uefa + ca in giulesti nu a luat gol + ca steaua nu a marcat pe lia manoliu in 3 meciuri
Alexutzzz is offline   Reply With Quote
Old 18-03-06, 18:56   #60
DJ77VLD
eXtreme USER

Stage 5
 
DJ77VLD's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 773
Member of:
[Extreme Racing]
Default Re: Divizia A si Cupele Europene

Tu chiar vorbesti romaneste? Cate clase ai?
DJ77VLD is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -