Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 10-05-07, 20:28   #286
SHOGUN-A8

Stage 5
 
SHOGUN-A8's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,889
Default Re: Ce traznai faceam noi cand eram mici !!

Eu ma dadeam cu toata banca pe scari ...si le dadeam celorlalti copii sa bea apa amestecata cu pee inainte
SHOGUN-A8 is offline  
Old 12-05-07, 00:43   #287
Slim29

Stage 5
 
Slim29's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,629
Default Re: Ce traznai faceam noi cand eram mici !!

Quote:
Originally Posted by VaLeX View Post
eo tin minte ca eram mic ..si se insera ..legam de`oparte a blocului o sarma si de cealalta ...si alergam copii mai mici prin zona p`kolo ..se`mpiedicau...cadeau..plangeau..si`l chema pe tasu ) noi crapam de ras

sau sunam la o firma de taxiuri si`i chemam exact in fata blocului nostru si statea fraieru cate 10 -20 min de`am poolea si noi ne bateam poola de el )
mi-am adus aminte si eu de una cu taxiuri.. sa vezi ce misto sa suni la vreo 10 firme de taxi si sa le cheme pe aceasi strada.. asteptau boii si noi radeam de ei ))[ vroiam sa vedem care ajunge primu ]
__________________
e30 forever love!
e34 first love!
Slim29 is offline  
Old 12-05-07, 01:33   #288
TSC-Us

Stage 5
 
TSC-Us's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,697
Member of:
[RENAULT]
[Opel]
[VW]
[SUBARU]
Thumbs up Re: Ce traznai faceam noi cand eram mici !!

la 15 ani furam masina din garaj ma plimbam ca un bezmetic si odata am dat forja pana i-am ars chiuloasa la fosta mea masina, un kadett 1.6 i si hidramat!

acum cand stau si ma gandesc ce tembel eram...
__________________
TSC-Us is offline  
Old 12-05-07, 18:45   #289
Trickz

Stage 5
 
Trickz's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,724
Member of:
[Moderators]
[Virtual Tuning]
[RENAULT]
Default Re: Ce traznai faceam noi cand eram mici !!

eu iam trimis lui adi de vito o masina de la dacia asistenta acum cativa ani acum mam linistit, imi cer scuze ca am fost nebun=))
Trickz is offline  
Old 13-05-07, 13:02   #290
DACIA-Wrc

Stage 5
 
DACIA-Wrc's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 4,203
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce traznai faceam noi cand eram mici !!

aia cu adi de vito ii tare...
eu i`as face la columbeanu asta..si in timp ce el rezolva cu aia i`as da o muitza scurta la monicuta...paote`si revine umpic.
ma rog aia cu blatu de banca ii mijto.
eram o data in clasa a 9-a ...
si jucam fotbal printre banci cu pietre.
si intr`o zi o adus un coleg o minge de tenis.
am fost in rai in ziua aia, mai poutin cand ne`am impins pentru minge si am picat pe soba
sau asa ceva.
cert ii ca am platit soba aia de vreo 10 ori valoarea ai.
inloc de refolosesca caramizile ei le`qau cump[arat noi noute.
ohohoho.
sau cand jucam pinca si am spart un geam :d.
sau cand aruncam
faceam din hartie igienica bulgari, ii inmuiam in apa si apoi ii aruncam pe tavan
a cui ramanea castiga, a cui pica paltea.
ideea era sa fie cat mai aproape de bec
si o data un coleg o atins neoanele incinse
:P
am inchis usa cu cheia si eram vreo 15-17 in clasa, fete si baieti.
ne-am dezbracat toti pana la chiloti si sa vedeti voi cum scuturam noi hainele de cioburi
toti aveam cel putin o zgarietura sau ceva de la sticla aia incalzita.
am scapat, nici unu nu a avut nimic, decat besici de la sticla arsa.
eu am avut-o pe fata la vreo 3 cm de bec.
o colega o avut-o pe nas.
a 2-a zi cand am venit la scoala toti aveam leocoplaste pe fata sau pe maini picioare.
am zis oare sau am uitat sa zic ca era prin mai si eram toti dezbracati :P adica in maneca scurta.
in liceu mi`o placut ca eram foarte uniti.
daca eu faceam o boacana ma scoteau colegii.
daca altu facea ceva il scoteam.
si daca nu aveam dreptate minteam unu pentru altu si ne scoteam.
cand era sa chiulim...chiuleam toata clasa
in clasa a 9-a am inceput cu chiulul de 1 ora
apoi 2-3
in clasa a 10-a ne-am propus sa chiulim 1 zi intreaga, toata clasa.
cea mai tare a fost in clasa a 12-a cand noi prin martie-aprilie ne-am inteles de-am chiulit toti catre 2 saptamani.
am venit luni la scoala si cealalta vineri :P
in rest ne intalneam de la cat aveam ore pana la cat le terminam si mergeam in baruri, localuri, cluburi.
sau ne imparteam in grupuri de cate 4 sau 8 si mergeam la ping-pong.
sau la biliard sau le fotbal pe teren.
jucau si fetele .
e o zi ne-a mers a 2-a zii deja sunau telefoanele acasa
cand trebuia mama sa ajunga acasa scoteam telefonu din priza.
cand ma intreba de ce nu este tot ii ziceam ca poate o tras cainele de fir :P


oare v`am zis cand am emrs toata clasa la baute si apoi am tras la unu un chef de n-am stiut de noi?
nu mai retin daca terminam clasa a 11-a sau intr-a 12-a
adica tot asa prin mai era...dadea caldura dracu mai statea la scoala :P
aveam ore de dupamasa(numai de dupamasa)


continui mai incolo ca o venit cineva la mine
__________________
Sa fi Om e o Intamplare, sa fi Domn e un Lucru Mare ! ! !
DACIA-Wrc is offline  
Old 15-05-07, 20:46   #291
Pro-Racer

Stage 2
 
Join Date: May 2007
Posts: 72
Default Re: Ce traznai faceam noi cand eram mici !!

Ce spuneti de ascunsa noaptea incepand cu ora 9 in vacantza de vara pana dupa ora 1.Pe la 12 faceam pariuri incepand de la 2 lei care ajunge pana in capatu cimitirului.Mentionez cimitiru era imens 300 metri pana in spate fara lumina fara telefon.Am fost pana in spate ai o senzatie de inghet instant pe sira spinarii.Si mai era si o usa unde se pun lumanarile care cand batea vantu te speriai de te puneai pe burta cu mainile la cap.Si alte pozne,ne ascundeam in ascunzatoarea secreta un mormant gol acolo era baza noastra unde ne puneam de mancare si bautura.Intr-o noapte era sa pice ditamai crucea de beton pe mine nush cum am oprit-o printr-un miracol cu picioru stang.Deci dak nu aveam reflexu ala acum nu mai scriam acest mesaj.Am avut probleme si cu politia comunitara.Nush c fel de probleme k cand i-am vazut am luato la fuga fiecare pe unde am apucat.Mai era din cand in cand si un autobuz acolo in fata cimitirului neam bagat sub el si cand o venit soferu sa plece k avea cursa speciala nush ce am avut norocu sa iesim inainte sa plece k dak nu eram la macelarie acum...In rest multe altele numa stati sa-mi aduc aminte...
Pro-Racer is offline  
Old 15-05-07, 21:01   #292
Pro-Racer

Stage 2
 
Join Date: May 2007
Posts: 72
Default Re: Ce traznai faceam noi cand eram mici !!

Hmmmm.....Sau cand mergeam la un prieten care statea la etajul 3 si avea o gramada de legume pe balcon si jos la parter era o farmacie...Bai si de nu mai dadeam in oameni k intrau si ieseau multi...
Alte amintiri cand se inchidea terenul de paintball mergeam si colectam bilele nepuscate.Apoi mergeam in gasca catre cartiere mai pustii spargeam usor bilele k sa nu iese lichidu din ele si cand treceam p langa vreo masina parcata strangeam de bila si vopseam toata masina...din fata pana-n spate... .Mai am multe scz moderatorilor de spam numa nu-mi vin toate odata...
Pro-Racer is offline  
Old 17-05-07, 23:34   #293
DACIA-Wrc

Stage 5
 
DACIA-Wrc's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 4,203
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce traznai faceam noi cand eram mici !!

aia`i drept, si mie imi vin una dupa alta si sar de la o idee la alta...of of of ca as putea scrie un roman intreg
DACIA-Wrc is offline  
Old 30-05-07, 00:36   #294
Alex-Rahova

Stage 5
 
Alex-Rahova's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 874
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Ce traznai faceam noi cand eram mici !!

mi-am adus aminte ...
acum mai mult de 10 ani, impreuna cu cativa prieteni l-am batut pe unul , l-am legat de maini si de picioare cu un cablu TV lung de cativa metrii, l-am tarat in spatele blocului pana la un copac , l-am legat de copac si ne-am pisat pe el.. omu era mai mare ca varsta si tupeist se luase de fratele unui alt tovaras de al meu..
o baba din bloc care avea o dambla proasta si anume: cand auzea galagie in spatele blocului, punea oala cu apa pe aragaz la fiert, ca stia ca suntem noi si facem ca toti dracii in spatele blocului
l-am lasat pe ala legat acolo, omu tipa striga ne ameninta ca ne rupe ca ne face ca nu stiu ce...baba chioara cum era , n-a vazut ce si cum..si a aruncat apa pe el - marfa senzatie
a 2-a zi omu ne-a cautat sa ne rupa , l-am batut si a 2-a zis pana a vomitat !

alta
eram in scara blocului..tot acum vreo 6-7-8 ani cam asa, jucam carti pe suturi in cur!
un tovaras ..domne Eu nu joc ca n-am chef..ca nu ma simt bine ( omu jucase cu o zi inainte si-si luase vreo 4 suturi in cur ...si nu dorea sa repete experienta )
dar parsiv ce vrea sa-mi faca? cred ca si acum e la fel de obsedat sexual..
se ridica omul pe niste trepte mai sus.. isi da pantalonii jos sa-mi puna curu in cap. noroc ca l-am vazut in geamul de la usa de la scara blocului.. ma trag intr-o parte, omu se dezechilibreaza, si eu si mai al dreacu..il imping..
a cazut cam pe 15 trepte, cu capul in jos, si curu-n sus.. pana la usa de la bloc, tocmai cand intrau unii in bloc..
mare soc ce au avut aia cand l-au vazut in curu gol, plin de sange pe spate si pe cur.. ce or fi zis ca cine stie ce i-am facut
si dupa vreo luna vine omu la mine acasa , tocmai imi instalasem eu nu stiu ce pe calculator... joc eu ce joc, omu in dreapta mea pe scaun langa mine..
se ridica ..se plimba prin casa..eu captivat de joc nu mi-am dat seama
Omu ce o fi zis.. "domne i-o fac lu` asta " ...trage usor scaunul de langa mine, il pune in spatele meu, se urca pe scaun sa-mi puna iar curu in cap..( Nu stiu ce obsesie o fi asta, nici acum nu gaseste omu vreo explicatie )
..eu captivat de joc nu stiam ce are de gand...noroc ca trec la alt nivel sau nu stiu ce s-a intamplat, oricum stiu ca l-am vazut in monitor.. ma intorc la el, il imping de pe scaun, iar omul cade cu curul in coltul de la o masuta pe care aveam televizorul.. si acum are o cicatrice de vreo cativa cm pe o buca !
__________________
2011 Bayerische Motoren Werke AG E92
Alex-Rahova is offline  
Old 30-05-07, 15:46   #295
pHlow
4Tuning International Member


Stage 5
 
pHlow's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 610
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Ce traznai faceam noi cand eram mici !!

Quote:
Originally Posted by DACIA-Wrc View Post
e o zi ne-a mers a 2-a zii deja sunau telefoanele acasa
cand trebuia mama sa ajunga acasa scoteam telefonu din priza.
cand ma intreba de ce nu este tot ii ziceam ca poate o tras cainele de fir :P

Acelasi lucru l-am facut eu.... in a 10-a ...doar ca eu am taiat firul.. si am dat vina pe caine ca l-a ros.. trebuia sa sune diriginta.. am avut 9 la purtare... si trebuiau anuntati parintii..clasa a 10-a la mien a fost dementiala. Marti era zi de baut la scoala( beam si in restul sapt dar martea era lege)- votka cu cola. in una din zile m-a scos la mate... eram cam luat. .si ca sa vezi.. am luat 9 dupa 4 ani de liceu.. tanjesc dupa a 10-a.. :-< mai ales in mai-iunie.. cand beam bere mancam mici si corcoduse si apoi... rupeam wc-ul scolii....eh..ce vremuri..
pHlow is offline  
Old 31-05-07, 17:27   #296
phaeton
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
phaeton's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 954
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SKODA]
Default Re: Ce traznai faceam noi cand eram mici !!

sa va dau si eu cateva idei.

timp de un an de zile, eu impreuna cu 3 4 baieti. mutam masini.
cautam tot orasu, de preferat trabanturi si dacii 1300 din alea vechi, cu bara de fier sa nu se rupa. apucam toti masina de cur, si ne concentram: doua...trei ..sii ...hhh. si lipeam curu masinii, de masina cealalta parcata langa ea.
si acu regret faptu k nu am avut niciodata placere sa vad reactia proprietarilor cand si`au vazut masinile atinse.

intr o iarna, la liceu, i am intors masina unui profesor, care era cam paliu el asa, la 90 de grade.a fost singuru pe care am stat sa`l urmarim cand pleaca, pt k ii stiam oraru. vorbeam omu la telefon si cand si a vazut masina s`a blocat. a inceput sa se invarta in jurul ei ca prostu

odata, am intors un trabant(perfect functionabil) pe lateral. doar de 4 a fost nevoie. doi sa`l ridice dintr`o parte si doi sa l tina din cealalta parte, sa nu faca zgomot si sa nu se sparga geamurile .

mai stateam pe centura si aruncam cu oo in tiruri. iti dai seama, sa conduci linistit noaptea, calm, si sa te trezesti deodata cu vreo 7 8 oo in parbriz.
odata un sofer ne a fugarit crek vreo 5 minute incontinuu. noroc k nu stia orasu.

eh ..suntem multe de povestit ...
obisnuiam sa merg cu inca 3 prieteni pe strada...linistiti...si deodata sa ne tipam k descreieratii la oameni.
sau ne mai asezam langa oameni pe banca in parc..stateam vreo 3 4 minute langa ei ..si deodata aveam o iesire nervoasa.
nu trebe sa va mai spun cate injuraturi ne am luat. am avut noroc ca suntem sprinteni
cel mai frumos e ca foarte foarte multe dintre nebuniile pe care le faceam si inca le mai fac sunt filmate
phaeton is offline  
Old 31-05-07, 17:40   #297
N3n3a

Stage 5
 
N3n3a's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 559
Default Re: Ce traznai faceam noi cand eram mici !!

hehehe ... pai sari si tu cu vreo doua filmuletze
N3n3a is offline  
Old 31-05-07, 17:42   #298
phaeton
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
phaeton's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 954
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SKODA]
Default Re: Ce traznai faceam noi cand eram mici !!

sa vad cum fac sa cenzurez niste numere de inmatriculare si fetzele protagonistilor, mai ales la fazele cu masinile, si le urc aici
phaeton is offline  
Old 31-05-07, 18:43   #299
N3n3a

Stage 5
 
N3n3a's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 559
Default Re: Ce traznai faceam noi cand eram mici !!

ok ok ... asteptam ... pe mine cel putin m-ai facut tare curios ...
N3n3a is offline  
Old 01-06-07, 11:23   #300
DACIA-Wrc

Stage 5
 
DACIA-Wrc's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 4,203
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce traznai faceam noi cand eram mici !!

in paint
si tragi un patrat alb, negru etc peste ce vrei sa ascunzi
DACIA-Wrc is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -