Daca va ganditi la viitorul vostru, mai bine v-ati apuca de munca!
Ca o paranteza, nici eu nu votez cu PSD...de fapt, niciodata n-am votat cu ei...Ce mi-au auzit urechile de la anumiti oameni din Interne...o mafie de te doare capu'...dar nici cu ceilalti nu mi-e rusine...toti o apa si-un pamant...