Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   DACA VA GANDITI LA VIITORUL VOSTRU (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/2611-ganditi-viitorul-vostru.html)

Hondarul 19-11-04 16:36

DACA VA GANDITI LA VIITORUL VOSTRU
 
http://www.anti-psd.ro.vg/nu-adrian-nastase.html

Nu trebuie sa iasa Nastase presedinte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ffocus 19-11-04 16:51

eu cred ca au facut mai multe lucruri bune decat \"altii\"...stai linistit ca tot PSD castiga :wave:

Hondarul 19-11-04 17:05

Sper sa nu...

Ce om cinstit si normal zice in declaratia de avere ca are numai un apartament si un Mitsubishi ??? Nastase, da...

:roll:

DJ10BOD 19-11-04 17:38

Bravo Hondarul!!!

Bogdan_16v 19-11-04 17:57

Daca va ganditi la viitorul vostru, mai bine v-ati apuca de munca! :lol:

Ca o paranteza, nici eu nu votez cu PSD...de fapt, niciodata n-am votat cu ei...Ce mi-au auzit urechile de la anumiti oameni din Interne...o mafie de te doare capu'...dar nici cu ceilalti nu mi-e rusine...toti o apa si-un pamant...

cioli17 19-11-04 18:08

cel mai bine e sa nu votatzi cu nimeni...parerea mea :?

Diutza_1510 19-11-04 22:18

pai nu votezi cu nimeni.. si pe urma te plangi de situatie.. mai bine te duci la vot... si macar ai constiinta impacata k ai incercat( oricum nu prea conteaza ce votam noi.. dar zic asa) sa schimbi ceva.. parerea mea :roll:

cioci17: u ce sa votezi mama k ai 15 ani...

Al3xius 19-11-04 22:48

Toti sunt cu ochii dupa furat...numai javre ! eu nu cred ca votez :roll: chiar daca ar fi primul vot pt mine :lol:

aR99bMw 23-11-04 23:40

pe oricine ati vota tot asa va fi...adika o tzara de ***...plina de tzarani .......poate peste vro 200 de ani o fi mai bine :)

cioli17 23-11-04 23:47

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"cioli17\"
cel mai bine e sa nu votatzi cu nimeni...parerea mea :?

citeshte mai bine...n-am zis ca ma duc sa votez...si nu ma plng ca nu is baba...ci doar ziceam ca eu nu m-as duce sa votez...ca n-as avea pe cine...data viitoare citeshte mai atent( a ) :wink:

iasi_drifter 24-11-04 17:30

http://www.methadon.go.ro/pics.html

Diutza_1510 24-11-04 17:45

oki oki.. i got your point cioli17

ONTOPIC: nici eu nu votez cu PSD... :wink:

Gabi 25-11-04 21:45

Quote:

From: <[email protected]>
To: [email protected]
Date: 25 Nov 2004, 12:03:26 PM
Subject: Este nevoie de TINE !

--------------------------------------------------------------------------------

Este nevoie de TINE!

.. pentru a continua sa dam slujbe mai bune absolventilor.
.. pentru a continua sa reducem taxele.
.. pentru a continua sa conducem Romania catre o tehnologie de viitor.
.. pentru a continua sa crestem economia tarii.
.. pentru a continua lupta impotriva coruptiei.
.. pentru a continua sa aducem Europa catre tine.

Este nevoie de votul tau…ca sa ti se poata oferi stabilitate, baza pentru
construirea viitorului.

Au nevoie de votul tau…ca sa aduca lumina acolo unde este intuneric.

..dar da-le .....timp, timp timp...


Voteaza pentru:

Adrian Nastase, Presedintele tau, Mircea Geoana, Primul tau Ministru.
Hahahahahahaha !!! Dati-mi un kil de benzina. Bricheta am eu :twisted:

Hondarul 25-11-04 22:15

Ce mancatori de c*cat cu polonicul !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bogdan_16v 25-11-04 23:04

Fratilor, lasati ***urile astea...
Uite, va dau eu motiv sa nu-l votati pe Nastase si ai lui...
O mica biografie a lui Nea Nelu si cam care e adevarata miscare in Europa...comunsitii revin la putere! NU PSD! NU NASTASE!!!!!

http://members.tripod.com/~Fratiile_...on-iliescu.htm


Atentie!!! Se pregateste o mare frauda!!!!!!! Ev. Z. de maine:

http://www.evenimentulzilei.ro/topstory/?news_id=172585


Ev Z cumparat de la tarabe!!!!!!!!!!!!

http://www.evenimentulzilei.ro/politica/?news_id=172594


All times are GMT +2. The time now is 17:43.

- Copyright 2026 4Tuning