![]() |
DACA VA GANDITI LA VIITORUL VOSTRU
http://www.anti-psd.ro.vg/nu-adrian-nastase.html
Nu trebuie sa iasa Nastase presedinte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
eu cred ca au facut mai multe lucruri bune decat \"altii\"...stai linistit ca tot PSD castiga :wave:
|
Sper sa nu...
Ce om cinstit si normal zice in declaratia de avere ca are numai un apartament si un Mitsubishi ??? Nastase, da... :roll: |
Bravo Hondarul!!!
|
Daca va ganditi la viitorul vostru, mai bine v-ati apuca de munca! :lol:
Ca o paranteza, nici eu nu votez cu PSD...de fapt, niciodata n-am votat cu ei...Ce mi-au auzit urechile de la anumiti oameni din Interne...o mafie de te doare capu'...dar nici cu ceilalti nu mi-e rusine...toti o apa si-un pamant... |
cel mai bine e sa nu votatzi cu nimeni...parerea mea :?
|
pai nu votezi cu nimeni.. si pe urma te plangi de situatie.. mai bine te duci la vot... si macar ai constiinta impacata k ai incercat( oricum nu prea conteaza ce votam noi.. dar zic asa) sa schimbi ceva.. parerea mea :roll:
cioci17: u ce sa votezi mama k ai 15 ani... |
Toti sunt cu ochii dupa furat...numai javre ! eu nu cred ca votez :roll: chiar daca ar fi primul vot pt mine :lol:
|
pe oricine ati vota tot asa va fi...adika o tzara de ***...plina de tzarani .......poate peste vro 200 de ani o fi mai bine :)
|
Re:
Quote:
|
|
oki oki.. i got your point cioli17
ONTOPIC: nici eu nu votez cu PSD... :wink: |
Quote:
|
Ce mancatori de c*cat cu polonicul !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Fratilor, lasati ***urile astea...
Uite, va dau eu motiv sa nu-l votati pe Nastase si ai lui... O mica biografie a lui Nea Nelu si cam care e adevarata miscare in Europa...comunsitii revin la putere! NU PSD! NU NASTASE!!!!! http://members.tripod.com/~Fratiile_...on-iliescu.htm Atentie!!! Se pregateste o mare frauda!!!!!!! Ev. Z. de maine: http://www.evenimentulzilei.ro/topstory/?news_id=172585 Ev Z cumparat de la tarabe!!!!!!!!!!!! http://www.evenimentulzilei.ro/politica/?news_id=172594 |
| All times are GMT +2. The time now is 17:43. |
- Copyright 2026 4Tuning