Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > NISSAN - INFINITI > Zona tehnica Nissan - Infiniti

Zona tehnica Nissan - Infiniti Zona tehnica, secrete, tips&tricks Nissan

Reply
 
Thread Tools
Old 10-03-13, 19:59   #1
Nismoiash

Stock
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 2
Default Bucse nissan

Am un nissan almera 1.8 benzina si caut niste bucse pentru el da nu prea gasesc cam la ce pret se gasesc? majoritatea ? Am niste zgarieturi fier pe fier cand trec peste sinele de tramvai spre ex. sau peste limitatoarele de viteza ca si cum ar fi intrat vreo creanga pe la roti si face urat de tot.Dar ma tot uit prin magazinele astea online si nu gasesc.
Nismoiash is offline   Reply With Quote
Old 25-03-13, 01:30   #2
cristiph

Stock
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 4
Default Re: Bucse nissan

Salut. Bucsi gasesti si pe autokarma daca ai nevoie dar eu personal lucrez cu unixauto.Am avut nevoie de anumite piese pentru primera mea p10 si karma nu le avea sau trebuia sa revin in 1-2 saptamani.Nu stiu cum sunt cei din buc, dar baietii din Pl sunt foarte ok.

Multa bafta.
cristiph is offline   Reply With Quote
Old 27-06-13, 08:49   #3
Nismoiash

Stock
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 2
Default Re: Bucse nissan

Cum n-am apucat nici de atunci si pana acuma sa le schimb , am acum banii sa le schimb dar am inteles ca la unele masini nu prea se schimba doar bucsele ci tot bratu acela care vine deja cu ele echipate cum e ca sa stiu ce fac ? poate cineva care a mai avut sau are almera stie
Nismoiash is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -