Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > NISSAN - INFINITI > Zona tehnica Nissan - Infiniti

Zona tehnica Nissan - Infiniti Zona tehnica, secrete, tips&tricks Nissan

Reply
 
Thread Tools
Old 15-05-12, 20:49   #1
vs 96 cod

Stage 2
 
vs 96 cod's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 66
Default PENTRU PROBLEME LEGATE DE PRIMERA AN 98 DIESEL NU EZITATI SA INTREBATI

am vazut pe mai multe site-uri cum altii isi dau cu parerea gresit daca aveti probleme apelati cu cea mai mare incredere
vs 96 cod is offline   Reply With Quote
Old 11-03-13, 07:00   #2
sorinsava69

Stock
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 1
Default Re: PENTRU PROBLEME LEGATE DE PRIMERA AN 98 DIESEL NU EZITATI SA INTREBATI

Quote:
Originally Posted by vs 96 cod View Post
am vazut pe mai multe site-uri cum altii isi dau cu parerea gresit daca aveti probleme apelati cu cea mai mare incredere
salut, am si eu o problema cu masina mea, nu stiu ce sa ii mai fac.nu trage absulut deloc,are turatie mare la relantii si turometrul indica abia 700rot/min.asta se intampla dupa ce am schimbat motorul.daca poti da-mi un nr de tel sa iti explic mai clar poate ma poti ajuta.cu stima, sorin
sorinsava69 is offline   Reply With Quote
Old 16-03-13, 16:51   #3
vs 96 cod

Stage 2
 
vs 96 cod's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 66
Default Re: PENTRU PROBLEME LEGATE DE PRIMERA AN 98 DIESEL NU EZITATI SA INTREBATI

Quote:
Originally Posted by sorinsava69 View Post
salut, am si eu o problema cu masina mea, nu stiu ce sa ii mai fac.nu trage absulut deloc,are turatie mare la relantii si turometrul indica abia 700rot/min.asta se intampla dupa ce am schimbat motorul.daca poti da-mi un nr de tel sa iti explic mai clar poate ma poti ajuta.cu stima, sorin
0768408420 astept
vs 96 cod is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -