am eu o bucata de tabla de inox,sudor am, sitele alea mi-ar trebui, sau eu stiu ce are prin interior.si sa o fac dupa cea originala .
toba vreau sa o fac pentru un cielo
alea din comert la 150 ron sunt nasoale, ca am vazut una la un prieten si doar tipsul e din inox,restu e tabla nichelata.asa da k o fac la atelier la baietii aia o fac cum vreau eu cu vreo 30ron