Salutare la toata lumea
As dorii sa va intreb daca a montat cineva difuri de 10 cm JVC, a intimpinat ceva probleme?
Am inteles ca pot fi ceva probleme cu (COBORIREA)-geamului cica ramine putin afara atunci cind este coborit
As dori sa ma ajutati cu ceva idei posed una pereche de difuri JVC CS-V425 si as dori sa le montez im portierele din fata
Multumesc anticipat la toata lumea