![]() |
boxe fata DAEWOO MATIZ
Salutare la toata lumea
As dorii sa va intreb daca a montat cineva difuri de 10 cm JVC, a intimpinat ceva probleme? Am inteles ca pot fi ceva probleme cu (COBORIREA)-geamului cica ramine putin afara atunci cind este coborit As dori sa ma ajutati cu ceva idei posed una pereche de difuri JVC CS-V425 si as dori sa le montez im portierele din fata Multumesc anticipat la toata lumea |
Re: boxe fata DAEWOO MATIZ
Am eu montate! :) Inainte sa le montezi, sa tragi de tabla de la usa spre exterior, atat cat sa aiba geamul loc sa se deschida! :) Sau pui un distantier acolo...! In orice caz, sa nu lasi sa iti frece geamul in magnetul de la boxa! ;)
|
Re: boxe fata DAEWOO MATIZ
Ale mele sunt de 13 cm....si nu loveste nimica si nici nu am strambat tabla.8)
|
Re: boxe fata DAEWOO MATIZ
Poate au magnetul mai ingust...:)
|
Re: boxe fata DAEWOO MATIZ
:DO fi usa mai mare...:shock:
|
Re: boxe fata DAEWOO MATIZ
Sigur nu! :lol:
|
Re: boxe fata DAEWOO MATIZ
Glumeam iti dai seama... poate am avut noroc dar nu am tras de nimica si "iarta" geamul cu vreo 5 mm:D
|
Re: boxe fata DAEWOO MATIZ
Nu stiu ce sa zic..e ciudat! Si la mine numai la o usa a trebuit sa largesc putin spatul...
|
Re: boxe fata DAEWOO MATIZ
2 Attachment(s)
solutie de compromis... nu foarte estetic, dar eficienta maxima...
|
Re: boxe fata DAEWOO MATIZ
Da...intr-adevar! Arata urat...:(
|
Re: boxe fata DAEWOO MATIZ
Sa ai grije cum cobori...sa nu te ia' de picior:lol:
|
Re: boxe fata DAEWOO MATIZ
merge 13 fara probleme... nu atinge geamul, nici nu am indoit tabla... nici nu am facut alt sacrificiu. difera de la difuzor la difuzor... cat e de mare magnetul.
|
Re: boxe fata DAEWOO MATIZ
urat? da... dar cum suna? ma unge pe suflet... de coborat? stiu sa cobor din masina... deci... esteticul pierde in fata performantei... respect...
|
Re: boxe fata DAEWOO MATIZ
sal. renatremo. Baieti eu am pe 14 si nici o problema,asa ma speriat si pe mine cel care lea montat si? A mers fara nici o modificare
Unde pot gasi chedere de usi si cele de la geamurile laterale???? |
Re: boxe fata DAEWOO MATIZ
Offtopic, dar la cererea colegului de mai sus: http://www.autodaewoo.ro/oferta.php?...der&id_model=6 Alege ce iti trebuie, desi credd ca gasesti tu si in Buc. cat e de mare un magazin sa iti aduca un cheder la comanda in cel mai rau caz, daca nu il au pe stoc.
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:16. |
- Copyright 2026 4Tuning