daca se trezeste cineva acum sa o ia cu \"si puii elefantilor...\", sa moara mama lui bibi bibone daca nu zbor pana in kenia si impusc toate turmele d'acolo...
:P
__________________ www.mavturism.ro
STEP ON IT & FLY TO HEAVEN...
Proud owner of SAAB...car for the moment, planning for a plane...
off: carry on boys.... it's getting funny ... si-l rog pe nenea bishop sa nu se supere, dar eu am depasit starea lui cand era plin threadul asta de turme de elefantzi :P