Re: Ultima bijuterie a lui Radu Mazare: Lincoln Zephyr din 1935 !!
man masina a fost lincoln Zephyr 1935 !!!!!!!!!!!
masina e un chopper facut la comanda pe vechea platforma de Zephyr ba mai mult un kit pt ca originalul la facut cineva in 1993 cititi aici http://images.google.ro/imgres?imgur...icial%26sa%3DG coborati pe pagina si o sa-l vedeti
nu are nimic in maneca cu originalul asta se poate vedea cu un simplus search pe net
__________________
Fiat tempra 1.6 ien aprox 110 cai (gone)
Lancia Delta II 1.8 132 hp ..(gone)
Alfa 156 1.8 ts 150 hp (great feeling, gone)
Golf III Rabbit 1.4 mic si rau..(gone )
Honda del Sol 1,6 soch vtec turbo on !!
Re: Ultima bijuterie a lui Radu Mazare: Lincoln Zephyr din 1935 !!
Quote:
Originally Posted by markizu
man masina a fost lincoln Zephyr 1935 !!!!!!!!!!!
masina e un chopper facut la comanda pe vechea platforma de Zephyr ba mai mult un kit pt ca originalul la facut cineva in 1993 cititi aici http://images.google.ro/imgres?imgur...icial%26sa%3DG coborati pe pagina si o sa-l vedeti
nu are nimic in maneca cu originalul asta se poate vedea cu un simplus search pe net