Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ultima bijuterie a lui Radu Mazare: Lincoln Zephyr din 1935 !! (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/82600-ultima-bijuterie-radu-mazare-lincoln-zephyr-1935-a.html)

Xel'Naga 27-06-08 18:07

Ultima bijuterie a lui Radu Mazare: Lincoln Zephyr din 1935 !!
 
6 Attachment(s)
Ultima bijuterie a lui Radu Mazare: Lincoln Zephyr din 1935 ;):arrow:

Foarte tare masinuca :lol::twisted:

13tsp 27-06-08 18:49

Re: Ultima bijuterie a lui Radu Mazare: Lincoln Zephyr din 1935 !!
 
Quote:

Originally Posted by Xel'Naga (Post 1616718)
Ultima bijuterie a lui Radu Mazare: Lincoln Zephyr din 1935 ;):arrow:

Foarte tare masinuca :lol::twisted:

Masina sau femeia lui?:lol::twisted::arrow:

DoDo NSL 27-06-08 18:52

Re: Ultima bijuterie a lui Radu Mazare: Lincoln Zephyr din 1935 !!
 
Faina ... si masina si femeia :D

kirin 27-06-08 20:12

Re: Ultima bijuterie a lui Radu Mazare: Lincoln Zephyr din 1935 !!
 
punem pariu ca nu-l opreste politia sa-i retina talonul ca nu are numar pe fata?

dragos002 27-06-08 22:23

Re: Ultima bijuterie a lui Radu Mazare: Lincoln Zephyr din 1935 !!
 
E mare pasionat de masini de epoca Radu Mazare.

mihai88 28-06-08 00:26

Re: Ultima bijuterie a lui Radu Mazare: Lincoln Zephyr din 1935 !!
 
foarte frumos exemplaru(masina)....se descurca omu

sa o stapaneasca sanatos

Snapy_xxl 29-06-08 15:58

Re: Ultima bijuterie a lui Radu Mazare: Lincoln Zephyr din 1935 !!
 
Quote:

Originally Posted by mihai88 (Post 1617369)
foarte frumos exemplaru(masina)....se descurca omu

sa o stapaneasca sanatos

Normal ca se descurca...atat timp cat este primar :lol:

Intradevar, este ceva exotic. Nu o scoate si el la vreun salon de tuning? :D

ERY 30-06-08 09:26

Re: Ultima bijuterie a lui Radu Mazare: Lincoln Zephyr din 1935 !!
 
O sa fie o expozitie weekendul acesta.

viruszatu1 30-06-08 13:04

Re: Ultima bijuterie a lui Radu Mazare: Lincoln Zephyr din 1935 !!
 
pacat ca a botit`o ..:rolleyes2

JunkUp 02-07-08 02:41

Re: Ultima bijuterie a lui Radu Mazare: Lincoln Zephyr din 1935 !!
 
frumoase ...si masina si gajica :D

gboy 02-07-08 11:07

Re: Ultima bijuterie a lui Radu Mazare: Lincoln Zephyr din 1935 !!
 
sa le stapaneasca sanatos....mare baiat de caracter e omu...si smecher pan' la d-zeu...

canon 02-07-08 12:42

Re: Ultima bijuterie a lui Radu Mazare: Lincoln Zephyr din 1935 !!
 
Quote:

Originally Posted by kirin (Post 1616947)
punem pariu ca nu-l opreste politia sa-i retina talonul ca nu are numar pe fata?

In costanta sigur nu,....:-P:-P:-P

markizu 09-07-08 20:46

Re: Ultima bijuterie a lui Radu Mazare: Lincoln Zephyr din 1935 !!
 
man masina a fost lincoln Zephyr 1935 !!!!!!!!!!!
masina e un chopper facut la comanda pe vechea platforma de Zephyr ba mai mult un kit pt ca originalul la facut cineva in 1993 cititi aici http://images.google.ro/imgres?imgur...icial%26sa%3DG coborati pe pagina si o sa-l vedeti
nu are nimic in maneca cu originalul asta se poate vedea cu un simplus search pe net

Xel'Naga 10-07-08 00:47

Re: Ultima bijuterie a lui Radu Mazare: Lincoln Zephyr din 1935 !!
 
Quote:

Originally Posted by markizu (Post 1637434)
man masina a fost lincoln Zephyr 1935 !!!!!!!!!!!
masina e un chopper facut la comanda pe vechea platforma de Zephyr ba mai mult un kit pt ca originalul la facut cineva in 1993 cititi aici http://images.google.ro/imgres?imgur...icial%26sa%3DG coborati pe pagina si o sa-l vedeti
nu are nimic in maneca cu originalul asta se poate vedea cu un simplus search pe net


oricum arata super tare si atrage privirile !! ;):arrow:


All times are GMT +2. The time now is 19:28.

- Copyright 2026 4Tuning