Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Divertisment

Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul.

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 06-05-08, 20:34   #76
iMAGiNE

Stage 5
 
iMAGiNE's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,101
Member of:
[VW]
[PEUGEOT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: O zi din viata unui emo kid

N-ai sa vezi prea curand exemplare vero de EMO in Romania... n-au talentul celor din afara!
iMAGiNE is offline  
Old 07-05-08, 10:10   #77
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: O zi din viata unui emo kid

Quote:
Originally Posted by iMAGiNE View Post
N-ai sa vezi prea curand exemplare vero de EMO in Romania... n-au talentul celor din afara!
Doamne ajuta!!!
Sasha is offline  
Old 11-05-08, 14:39   #78
Nevasta

Stage 2
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 25
Default Re: O zi din viata unui emo kid

Daca ati avea rabdare sa cititi comments de la post-ul lui Arhi,va garantez ca veti rade cu lacrimi

http://www.arhiblog.com/valul-emo-kids/

..cu toate ca mi-a luat cateva minute bune sa descifrez commentsurile venite de la EMO kids . Acesta ar fi un exemplu:

Quote:
emo_kid_kiki a spus pe 14 January 2008,
da tot nu intzeleg d c va luatzi d noi d c crezi k stem inferiori?noi nu va impunem sa fitzi k noi da voi noua sa fim k voi da….q c va inklezjte k stem nboi fara frezele noastre j imbraktzi,,normal,, dupa qm sp voi….da va fte grija j va deranjeaza faptu k exista oameni kre se opune stilului vostru de manelari infectzi…vedetziva bah de pwla voastra k nu va cerut nima parerea de noi j stilu nostru…dak nu va place knd trecetzi p langa noi j ne vedetzi..uitatziva in alta parte pijamaj p fatza voastra de incultzi
Nevasta is offline  
Old 14-05-08, 12:56   #79
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: O zi din viata unui emo kid

http://www.protv.ro/stiri/eveniment/...a-sinucis.html
inca un copil mort din cauza unui idiot de "curent"
daca ati avea putina rabdare sa urmariti emisiunea de azi a lui mircea badea, ati vedea o parere tare misto despre emo kids (citat, printre altele: emo astia "e" tot un fel de manele, da' mai altfel) foarte tare
link aici: http://antena1.ro/index.php?page=web...e=show&item=10

Last edited by aleks; 14-05-08 at 13:16.
aleks is offline  
Old 14-05-08, 13:23   #80
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: O zi din viata unui emo kid

a mai spus Badea o chestie desteapta,pe vremea lui Ceausescu uram uniforma,pentru ca era impusa,ne indobitocea,acum ne indobitocim singuri prin adoptarea unui tip vestimentar,printr-o anumita freza sau prin aceleasi sentimente.asta e evolutia?
__________________

My name is Beu...BomBeu!
bmwm5 is offline  
Old 14-05-08, 14:40   #81
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: O zi din viata unui emo kid

nu e asta evolutia, e spiritul de turma
hai sa fiu si eu emo, gay, baiat de cartier, etc, ca asa 'este pretenii' mei, si ei este smecheri, deci si eu o sa fiu smecher

Last edited by aleks; 14-05-08 at 14:42.
aleks is offline  
Old 14-05-08, 18:22   #82
kirin
Old School Cars

Stage 5
 
kirin's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 661
Member of:
[Opel]
[Old School Cars]
Default Re: O zi din viata unui emo kid

Quote:
Originally Posted by iMAGiNE View Post
N-ai sa vezi prea curand exemplare vero de EMO in Romania... n-au talentul celor din afara!
uite ca aia de 12 ani a fost "tru" enough
kirin is offline  
Old 15-05-08, 12:47   #83
crs_TDI

Stage 4
 
crs_TDI's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 207
Member of:
[SKODA]
Default Re: O zi din viata unui emo kid

Cea mai tru. Doamne ce DEgeneratie!
crs_TDI is offline  
Old 16-05-08, 21:29   #84
Sindrom

Stage 5
 
Sindrom's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,744
Member of:
[PEUGEOT]
[FORD]
Default Re: O zi din viata unui emo kid

asta e exact generatia de dupa revolutie.Generatie care se crede atotstiutori, care la bac numai au nici un subiect despre vreaun scriitor celebru...care stiu numai televizor, net, si figuri...TARA SE DUCE DE RAPA, astia or sa ne asigure noua pensiile, cum muncim 90% dintre noi sa platim celor de azi...care vin si ne considera niste incompetenti, needucati, pai astia de acum nepotii lor, i-au invatat prost, i-au pupat in cur de mici, i-au lasat in autobuze sa stea pe scaun ca vezi domne e mic...si acum ii plang. Ma bucur ca am inca prieteni ai caror copii inca primesc o educatie de om care trebuie sa fie respectuos si sa ceara numai atunci cand i se cuvine si are dreptate... *** EMO...*** GAY, *** tot ce e "la moda"
__________________


De ce sa-ti iei audi????? Cand exista ALFA ROMEO
si pentru ca n-am avut bani nici de audi nici de Alfa Romeo, mi-am luat Peugeot.
Sindrom is offline  
Old 16-05-08, 21:51   #85
fasso

Stage 5
 
fasso's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 2,045
Default Re: O zi din viata unui emo kid

bai copii, citind acest thread si razand cu lacrimile de rigoare, n-am observat ca mi-a picat o insigna!acum am ridicat-o si am agatzat-o la loc
fasso is offline  
Old 17-05-08, 16:36   #86
Ghimpe200

Stage 5
 
Ghimpe200's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 432
Default Re: O zi din viata unui emo kid

Vai cat de tru a-ti vorbit aici,mi-am ros tot lacul de pe unghii pana acuma...
Stiti ce se spune k opusul unui emo kid este manelistul,care are mereu numai ganduri vesele,este optimist,mereu zambaret si cantand ceva,nu conteaza k e aileile aileile,mie-mi place feteleeeee....da e super ok ,fata de emo cu care cand vorbesti,mdeaaa,vai cat de tru si mie imi place formatia aia este super tru!!!!
Ashea k eu v-am lasat,merg la coafor....peace out!!!
__________________
Am facut sport extrem cu DACIA,ca mi-a placut senzatia...dar acum am trecut la OPEL!!!
Ghimpe200 is offline  
Old 17-05-08, 16:38   #87
driver_xs

Stage 5
 
driver_xs's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 616
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: O zi din viata unui emo kid

copii care n-au minte proprie
driver_xs is offline  
Old 19-05-08, 16:15   #88
crs_TDI

Stage 4
 
crs_TDI's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 207
Member of:
[SKODA]
Default Re: O zi din viata unui emo kid

Fasso te rog pune-ti insigna la loc.
crs_TDI is offline  
Old 19-05-08, 20:22   #89
acidutzzu

Stage 4
 
acidutzzu's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 299
Default Re: O zi din viata unui emo kid

Quote:
Originally Posted by Sindrom View Post
asta e exact generatia de dupa revolutie.Generatie care se crede atotstiutori, care la bac numai au nici un subiect despre vreaun scriitor celebru...care stiu numai televizor, net, si figuri...TARA SE DUCE DE RAPA, astia or sa ne asigure noua pensiile, cum muncim 90% dintre noi sa platim celor de azi...care vin si ne considera niste incompetenti, needucati, pai astia de acum nepotii lor, i-au invatat prost, i-au pupat in cur de mici, i-au lasat in autobuze sa stea pe scaun ca vezi domne e mic...si acum ii plang. Ma bucur ca am inca prieteni ai caror copii inca primesc o educatie de om care trebuie sa fie respectuos si sa ceara numai atunci cand i se cuvine si are dreptate... *** EMO...*** GAY, *** tot ce e "la moda"

bine spus si la obiect! pana la urma la asta se rezuma toate aceste trenduri : o tara care se duce de rapa!
acidutzzu is offline  
Old 19-05-08, 23:22   #90
fasso

Stage 5
 
fasso's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 2,045
Default Re: O zi din viata unui emo kid

Quote:
Originally Posted by crs_TDI View Post
Fasso te rog pune-ti insigna la loc.
pai nu, ca poveste cu insignele este o poveste fara sfarsit, adica: in timp ce-mi prind insigna la loc, imi pica alta, in timp ce o pun pe aceasta iarasi imi pica alta si tot asa

Bun,acum lasand gluma la o parte, astazi am fost surprins sa vad in oraselul asta mic al meu 5 bucati Emo in toata splendoarea lor!aveau mai mult machiaj pe fatza decat a purtat in toata viata ei pamela anderson, ochii le erau indreptati nu in alta parte decat in pamant sau in mp3-playerele din dotare, fiecare fuma ca primul model de locomotiva pe carbuni...zaceau pe gardul daramat al unei case parasite!foarte tru oamenii ce pot spune!nu a fost frumos nici din partea mea pt ca am ramas holbandu-ma la ei,dar era prea mare uimireape rockeri sa zicem ca ii inteleg,raperi la fel, houserii sunt chiar ok, insa despre aceste fiinte sceptice numite emo chiar nu stiu ce sa spun decat : distrusi,terminati,pripasi, etc...si lista poate continua!nu ii judec pentru ca nu sunt Dumnezeu ca sa-i judec, dar parca imi pare rau de unii dintre ei , stau si ma gandesc....uite fata asta ce bine ar fi aratat daca era imbracata in alb si nu in negru, daca ar avea cu 99 % mai putin machiaj pe fatza, daca n-ar avea parul ca fiind taiat cu secera...etc!un singur lucru pot spune....BAGATI-VA MINTILE IN CAPETELE DIN DOTARE!!!
fasso is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -