Catalin .. eu aveam melodia de cand a aparut videoclipul ba chiar dinainte .. i-am dat linkul webmasterului de aici ca sa il bage intr-un filmulet .. si l-a bagat in montajul ala de 68 Mb ...
BTW .. i-a vedetzi ca acum merge Zipul cu Cea Mai Tare Melodie Posibila ...
Eu am dezarhivat-o si mi-a mers ...
Sa o ascultatzi cu boxele de la comp date la MAXIM !!!