| Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul. |
14-02-08, 16:27
|
#1
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2007
Posts: 568
Member of: [REDACTOR 4TUNING]
|
Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
Proprietarul a dorit probabil sa-si faca un garaj mobil pentru noul sau Fiat 500, si a reusit...Un Hummer cu sase roti, surprins in Moscova, pe care-l adaugam la colectia de masini stil "Cernobal". Nimic mai spatios si mai confortabil, totusi...
|
|
|
14-02-08, 16:42
|
#2
|
 Stage 4
Join Date: Apr 2007
Posts: 203
Member of: [Opel]
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
ma intreb cum o fi interioru...
|
|
|
14-02-08, 16:46
|
#3
|
|
4Tuning International Member
  Stage 5
Join Date: May 2007
Posts: 2,437
Member of: [Moderators] [4Tuning International] [DAEWOO]
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
Asta nu mai e Hummer, e deja tanc!
|
|
|
14-02-08, 16:51
|
#4
|
|
Renault Driver
 Stage 5
Join Date: Apr 2006
Posts: 571
Member of: [RENAULT] [Echipa de sprijin]
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
mult prea smecher
|
|
|
14-02-08, 16:56
|
#5
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2006
Posts: 437
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
Se observa si antena tv prin satelit...on the ruff  ...interesant...cred ca interioru e ceva gen sufrageria mea...la marime :P
|
|
|
14-02-08, 17:22
|
#6
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2007
Posts: 2,501
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
wooo ...ce bestie 
|
|
|
14-02-08, 17:32
|
#7
|
Stage 2
Join Date: Jun 2007
Posts: 47
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
tipic rusesc
|
|
|
14-02-08, 17:43
|
#8
|
 Stage 4
Join Date: Jun 2007
Posts: 205
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
Ce bestie ! :O eu zic ca nu e prea reusit ....cel putzin nu imi place cum arata in exterior ....poate interiorul e luxos dar deja la asa o masina nu mai e o placere sa o conduci ,iti iei un shofer care sa te plimbe cu ea ......e prea mare.....
|
|
|
14-02-08, 17:52
|
#9
|
Stage 1
Join Date: Feb 2008
Posts: 12
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
Vreau si eu unu...  , sa ma urc peste toti la semafor 
|
|
|
14-02-08, 18:05
|
#10
|
  Stage 5
Join Date: Feb 2005
Posts: 3,976
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [4Tuning International] [MERCEDES] [VW] [Echipa de sprijin] [2 Roti]
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
imi place cum arata..
interiorul.. oare.. cum e... ??
|
|
|
14-02-08, 18:23
|
#11
|
Stage 2
Join Date: Dec 2007
Posts: 55
Member of: [DACIA]
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
ma intreb oare cam cat o costa varianta cea mai luxoasa
|
|
|
14-02-08, 18:37
|
#12
|
Stage 3
Join Date: Apr 2007
Posts: 102
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
nush cat o costa k nu cred k e produs in serie
|
|
|
14-02-08, 19:06
|
#13
|
Stage 2
Join Date: Feb 2007
Posts: 49
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
este un hummer h2 editie limitata.se numeste Hummer H6 Player Edition,are un propulsor de 325CP si costa aproximativ 71000 euro
|
|
|
14-02-08, 19:38
|
#14
|
Stage 3
Join Date: Feb 2006
Posts: 162
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
da nu inteleg de ce nu au facuto mai lunga ....prea au inghesuito ..
|
|
|
14-02-08, 19:51
|
#15
|
Stage 3
Join Date: Dec 2006
Posts: 167
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
priviti si partile proaste  ) ii trebuie o juma de zi sa dea zapada de pe ea......k sa o parcheze in oras, trebuie sa gaseasca 2 locuri libere(unu langa altu)  ) si la ce aglomeratie e , cam greu stationeaza  )
__________________
dai a-ntaia si vede-ti de drum ''prietene'' !!!
|
|
|
|
|