![]() |
Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
5 Attachment(s)
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...45d1511523.jpg
Mai multe roti, mai multa putere! Hummer Proprietarul a dorit probabil sa-si faca un garaj mobil pentru noul sau Fiat 500, si a reusit...Un Hummer cu sase roti, surprins in Moscova, pe care-l adaugam la colectia de masini stil "Cernobal". Nimic mai spatios si mai confortabil, totusi... |
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
ma intreb cum o fi interioru...
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
Asta nu mai e Hummer, e deja tanc!
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
mult prea smecher :)
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
Se observa si antena tv prin satelit...on the ruff :D...interesant...cred ca interioru e ceva gen sufrageria mea...la marime :P
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
wooo ...ce bestie:D:D
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
tipic rusesc
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
Ce bestie ! :O eu zic ca nu e prea reusit ....cel putzin nu imi place cum arata in exterior ....poate interiorul e luxos dar deja la asa o masina nu mai e o placere sa o conduci ,iti iei un shofer care sa te plimbe cu ea ......e prea mare..... :|
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
Vreau si eu unu...:shock: , sa ma urc peste toti la semafor :suspiciou:pistoles:
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
imi place cum arata..
interiorul.. oare.. cum e... ?? |
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
ma intreb oare cam cat o costa varianta cea mai luxoasa
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
nush cat o costa k nu cred k e produs in serie
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
este un hummer h2 editie limitata.se numeste Hummer H6 Player Edition,are un propulsor de 325CP si costa aproximativ 71000 euro
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
da nu inteleg de ce nu au facuto mai lunga ....prea au inghesuito ..
|
Re: Mai multe roti, mai multa putere! Hummer
priviti si partile proaste :)) ii trebuie o juma de zi sa dea zapada de pe ea......k sa o parcheze in oras, trebuie sa gaseasca 2 locuri libere(unu langa altu) :)) si la ce aglomeratie e , cam greu stationeaza:)) :-P
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:43. |
- Copyright 2026 4Tuning